sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?

Mam 21 lat. Jestem kobietą. Mam 158 cm wzrostu i waże 47 kg. Według kalkulatora bmi jest to waga prawidłowa ale ja chciałbym ważyć ok. 43 kg. Nie dawno ważyłam 55 kg i źle się z tym czułam więc postanowiłam trochę schudnąć. Po miesiącu ważyłam już 50 kg i to mi się spodobało a po kilku tygodniach ważyłam już 47 kg. Zastanawiam się czy jak schudne do 43 kg to już przestane chcieć chudnąć czy tak jak np. anorektyczki będe chciała żeby moja waga była jeszcze niższa. Ostatnio też jem coraz mniej. Wczoraj zjadłam płatki z mlekiem jabłko i kromke z szynką i piłam wode po za tym nic innego nie zjadłam. Zastanawiam się czy to za chwile mi przejdzie i okaże się że nic ze mną się nie działo czy może będzie tak że w końcu się zagłodze. Dziś starałam się jeść normalnie i jak na razie nic z tego nie wyszło. Na śniadanie zjadłam 2 kromki z serem i pomidorem i tutaj się udało ale gdy zjadłam cały obiad to poczułam że już nie dam rady i sprowokowałam wymioty.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
Anielka123 02-07-22 13:47 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
jasio01 02-07-22 17:11 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
nie`dotyczy 02-07-22 17:28 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
Stwórca Bogów 02-07-22 19:11 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
Theendof 10-07-22 13:07 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
Theendof 10-07-22 13:10 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
popaprana 15-07-22 15:57 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
SerekIT 19-07-22 17:08 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
SerekIT 19-07-22 17:09 
 Re: Czy to jakieś zaburzenie psychiczne np. anoreksja?   
Ave Satanas 19-07-22 20:34 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org