środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

Dzisiaj ok.18.30 pani w kasie nr 4 nie wydała mi reszty. Pan z ochrony, poproszony o sprawdzenie zapisu z kamer coś tam wybełkotał, natomiast dziwne jest, że do wglądu do kamer nie proszą klienta tak jak to jest w innych sklepach. Czyżby zmowa ?

KKIKKAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

Może warto pokusić się o refleksję, że doszło po prostu do pomyłki zamiast od razu przesądzać o czyjejś nieuczciwości...? Podobnie opis pracownika ochrony \"coś tam wybełkotał\". Czy to nie jest zawoalowana pogarda? Widać, że KKIKKAA ma niejakie doświadczenie w przeglądaniu sklepowych monitoringów, skoro wie, gdzie proszą klienta do oglądania (co jest niezgodne z prawem), a gdzie nie proszą. Może warto samej usiąść na kasę i zobaczyć jak to jest obsługiwać klientów, którzy stale rozmawiają przez telefon, uciszają dzieci jednocześnie płacąc, przekrzykujących się, etc. i - np. w siódmej godzinie pracy - uniknąć pomyłki. Więcej empatii, droga KKIKKAA. Nie sądzę, aby ktokolwiek chciał się połasić na Twoją resztę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

Ciekawe więc kiedy i od kogo dostanę zwrot pieniędzy, chyba że poszły na wystawną kolację, A co do godzin pracy KP przewiduje dla wszystkich zatrudnionych na etacie 8 -godzinny dzień pracy; jak za ciężko proszę. poszukać innej, ja na swoją pracę nie narzekam.

KKIKKAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

O to musiała być spora ta reszta, skoro aż na \"wystawną kolację \"wystarczy. Teraz normalna kolacja to też nie taka tania, a co już mówić o \"wystawnej\" hm :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

heheheheee
żulostwo na prowincji jeszcze płaci gotówką,
zamiast kartą
i dziwi się, że nie otrzymuje reszty, massssakra :-)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuczciwa pani w kasie w Kauflandzie

te stfórca ja też płacę gotówką i uważam ,że papier obrazkowy ma wyższość nad bitami które można skasować , zablokować ,zmienić przykład Kanada ...

Oszustwa w marketach są bardzo częste zwłaszcza w naliczaniu innych cen przy kasie niż tych na produktach i to jest masssakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org