piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Witam Łomżyniakow.

Jest sprawa dot. Chłopaka z Łomży. Chuczy w całej Lomzy, większość zrozumie o kogo chodzi, chłopak znany, udzielał się w wielu miejscach.
Nie zabardzo rozumie, co jest grane ktoś robi mu grubo koło nosa, podobno chcą go zabic, okraść rodzine - dobrali się do rodziny straszą, prześladują, bo podobno ten koleś coś zrobil. Opowiadanie są różne bzdury i wszystko podciągane jest pod jedna, dwie teorie.
Koleszka nie może nigdzie nic powiedzieć bo odcięli mu kontakty, celowo żeby nie mógł wyjaśnić, a wie sporo na różne kwestie (niewygodny dla tej grupy osób). Telefon z oprogramowaniem itd.
A z tego co wiem. <-!
Rzeczy wyglądają zupełnie inaczej niż je przedstawiaja. Grupa tych osób doszło do tego ze zaczeła już przesladowac i dalszą rodzinę. Mają dość spore kontakty w różnych instytucjach i na tym chcą/ budują wizję niezniszczalnych - wszechmogacych. A jedyne co robią cały czas to oczerniają i budują klimat strachu (cel to zastraszenie i wyludzenia w rodzinie, dowiadują się wszystkiego nt poszczególnych członków rodziny i wciągają coraz to nowe chętne na zysk osoby). Dodam, że grożąc śmiercią synowi, zmuszali prawdopodobnie do różnych \"rzeczy\" coś co przerasta ludzkie pojmowanie i slowo \"człowiek\" traci na znaczeniu w tym miejscu - bydlaku to mało co można powiedzieć.


Piszę to w celach informacyjnych. Znam tego chłopaka dobrze i jestem ciekawy co konkretnie jest na rzeczy, bo wiem że ludzie Ci nie mają ani zasad, ani honoru, ani krzty przyzwoitoaci (ustawiają tak sprawy, że każdy by wyszedł zle - szantaż, zastraszenie, możliwe że doszło do wyludzenia jak i do złych rzeczy w stosunku do damskiej części rodziny, padały zdania, że z najmłodszych członkiń rodziny zrobią k****y itd itd).

Jako ze nie mam możliwości pytać z osobna losowych osób co słyszeli nt. To piszę tutaj, a nóż coś wyjdzie cos się wyjaśni.

Wiele ryzykuje pisząc to bo wszak groźby śmierci słane w stronę tej rodziny to zdaje się nie przelewki, a widzac, że powiedzmy część ludzi zaangażowanych w tą sprawę zaczyna podstawiać statystów by nadal snuć intrygi czy oferować \"alternatywne\" drogi wyjścia z \"potrzasku\", to i tak pisze i pytam.
Oficjalnie zaczynam temat. Rozwojowy temat.



L. Ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Nie wiele to mówi, to jakiś rebus czy czy zagadka dla iście Sherlocka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Coś w ten deseń.
Takie jakby puzzle gdzie brak sporo elementów i ciężko stworzyć cały obraz. Ja tak to widze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Że niby \"chuczy\" w całej Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Cfane bestie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Dzisiaj też huczało dwa razy już od samego rana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

A właściwie jak brzmi to tfoje pytanie, co jest w tytule wątku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Napisz coś śmiesznego lub dorzuc trzy grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Kto ma najśmieszniejsze dziary w miescie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Autor: JurandZesp (---.centertel.pl)Data: 24-04-22 16:58

Witam Łomżyniakow.

....bo wiem że ludzie Ci nie mają ani zasad, ani honoru, ani krzty przyzwoitoaci (ustawiają tak sprawy, że każdy by wyszedł zle -...
----------------------
O co chodzi? Piszesz tu o sukinsynach z PiS ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś robi kolesiowi na około. Pytanie

Do moderacji kolejna próśba o usunięcie wątku.

Bilety do cyrku wyprzedane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org