wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Moja córka ma urodziny za kilka tygodni. Szukam oryginalnego prezentu, który mógłbym jej podarować. Jakieś pomysły, gdzie można znaleźć prezenty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Nic jej nie kupuj !! Nie zarabiasz zbyt wiele, umieszczając linki reklamowe, aby robić zakupy w tych trudnych czasach. Kup dla małej dziewczynki kilka paczek małych pieluch. Będziecie zadowolone !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Zapomniałam dodać, że to dla 5-letniej dziewczynki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

a dziewczynka długo już mieszka w USA ? Tam nie kupuj. Przylatuj do nas do Łomży. Na targowicy zawsze coś dostaniesz. W piątki jest zawsze dużo ludzi i nawet czasami można kartofle w dobrej cenie kupić. Racuchów jej usmażysz, \"będzie niebo w gębie\".


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Oczywiście, jestem bardzo zadowolony z zamówionych produktów. Planuję ponowne zamówienie na urodziny jednej z moich siostrzenic. Życzę miłego dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

A jak z orgazmami? Były? Nie wiadomo, czyś żeś jest dziewka zacna, czy też pacholę cudnej krasy bo płeć swoją zmieniasz jak rękawiczki. Dodam mimo, iż nic nowego nie odkryję, cyt: Jeśli kobieta nie ma nic do powiedzenia, to jeszcze nie znaczy, że będzie milczeć.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Może warto zrezygnować z prezentu fizycznego, na rzecz spędzienia razem czasu, np: rolki, łyżwy, wspinaczka, teatr lalek... w zalezności co lubi dziewczynka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Oh, mam nadzieję, że garnitur się spodoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Też mam taką nadzieję, wciąż na niego czekam, powinienem go otrzymać w ciągu 2-3 dni. Dam Ci znać, co sądzę o tym produkcie! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Cytat madki czującej się ojcem: \"Chciałem jednak uczcić tę okazję fizycznym prezentem, ponieważ są to jego urodziny. Jak powiedziała mi Sophie4360, zamówiłem garnitur\"

Więc garnitur i lalka Barbie dla chłopca ?? Może i dobrze. Jeżeli matka myli swoją płeć to genetycznie dzieci mają podobnie !!

A może dziecko ma już ze 40 lat, tylko ty od 35 lat leżysz odurzona/y denaturatem ?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Ten wątek jest tak losowy, że nic z niego nie rozumiem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent urodzinowy dla małej dziewczynki

Ogólnie samo już wręczanie prezentów jest czymś niezwykle istotnym i ja jestem zdania, że bardzo istotną kwestią jest to aby mieć wiedzę gdzie ich szukać. Jak ktoś planuje zakup drewnianej skarbonki z grawerem to właśnie w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-z-drewna/skarbonki-z-grawerem takie rzeczy na pewno znajdziemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org