wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OD 12-XI W NASZYM KINIE i w Wysokiem Mazowieckiem wspaniały film Nędzasz i madame

Polecam obejrzeć. Nędzarz i madame” ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich - Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta. - Buntownicza natura oraz niezgoda na zło i cierpienie sprawiają, że ucieka fortelem z carskiej niewoli ukryty w trumnie. Po osiągnięciu sławy porzuca sztukę, aby służyć ludziom. Jego tragiczny los wieńczy załamanie, wydalenie z zakonu jezuitów oraz zamknięcie w zakładzie dla umysłowo chorych. Wkrótce jednak odrodził się i powrócił, jako Brat Albert - przyszły święty - czytamy w opisie produkcji.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nedzarz-i-madame-zwiastun-premiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OD 12-XI W NASZYM KINIE i w Wysokiem Mazowieckiem wspaniały film Nędzasz i madame

ja do naszego kina już nie pójdę pomimo faktu ,że je bardzo lubię i jestem jego fanem. Powód bardzo prozaiczny tego nie da się oglądać bo obraz w tym kinie jest poniżej krytyki , rozmazany, bez ostrości o kolorach wypranych wręcz bliskich szarości. Tak już jest od pewnego czasu i żadnych szans na poprawę nie widać. Film Diuna był ostatnim który w tym kinie obejrzałem i wyszedłem zawiedziony bo piękny film przez taki obraz stracił wszystko swej wartości artystycznej.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OD 12-XI W NASZYM KINIE i w Wysokiem Mazowieckiem wspaniały film Nędzasz i madame

\"nędzasz\" to rydzykowe g.wno, wczoraj na premierę zleciała się elita g.wnojadow


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OD 12-XI W NASZYM KINIE i w Wysokiem Mazowieckiem wspaniały film Nędzasz i madame

Nędasz? Nie, nie nędzam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org