sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak czytać atykuły na 4Lomza?

Redaktor Derewońko pisze w tak zagmatwany sposób, że szkoda czasu na czytanie.
Zapewne chce napisać coś ważnego. Ale ilość wtrętów, nawiązań, luźnych myśli i niezrozumiałych aluzji powoduje, że jego praca nie nadaje się do niczego.
Proszę o bardziej klarowne przekazy, bo szkoda czasu - naszego i Pańskiego.

Tutaj przykład - o wiceprezydencie i jakimś portalu, parasolkach, telefonie na bruku i cholera wie, o czym jeszcze....
https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=60466



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak czytać atykuły na 4Lomza?

Ja się doczytałem, że chodzi o wydawanie publicznych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Ławeczki, gale mma i inne bzdury którymi władcy z ratusza chcą kupić przychylność plebsu w najbliższych wyborach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak czytać atykuły na 4Lomza?

.... bo 4lomza to portal antyprezydencki.... i chodzi o pisanie źle o działaniach wiadomej osoby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak czytać atykuły na 4Lomza?

Ja nie rozumiem jak można nie krytykować wydawania publicznych pieniędzy na bzdury. Po co komu portal Garlickiego, jaki jest cel tego przedsięwzięcia oprócz wydania pieniędzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak czytać atykuły na 4Lomza?

To już jest drugi post krytykujący Redaktora ....



Widocznie nastąpił komuś na odcisk .....




A waaadzy, szczególnie tak nędznej jak w Łomży, należy się uważnie przyglądać, aby nie wydawała naszych pieniędzy bez sensu .....


Takiego nędznego prezywzdęta jeszcze w Łomży nie było ....


.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak czytać atykuły na 4Lomza?

Trudno będzie włodarzom swym poczynaniem kupić przychylności plebsu w nadchodzących wyborach (jak pisze nie dotyczy) bo się ludziom starszym nie podoba ze zamieniają to co było dobre na gorsze. Między innymi: wycinka dużych drzew (na świecie dostosowuję się architekturę nie tylko drobnych uliczek ale i budynków aby nie zaszkodzić rosnącym drzewom). Zmiana nawierzchni chodników na Starówce gdzie wychodzące z Katedry babcie przewracają się czepiając obcasami za wystające z ziemi ostre szpice (o uszkodzeniach obcasów już kiedyś pisano). Pogorszenie wyglądu i estetyki tychże chodników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org