piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Jak można na nowo wybudowanej drodze objeżdzie Konarzyc ograniczać prędkość zaprejektowaną przez projektanta. Tylko debil może to zrobić i jego trzeba zapytać dlaczego na stopniu projektowania nie zgłaszał uwag do założeń projektowych. Ala cóż mamy takich urzędników którzy nie powinni piastować takich stanowisk. Ruch wróci na stare miejsce i będzie chyba gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Te prędkości są tylko na znaku, większość i tak sobie z ograniczenia nic nie robi i jeździ conajmniej o 20 km szybciej. Zanim coś napiszesz to pomyśl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Ciekawe co powiesz policji jak cię zatrzymają \"że prędkość jest tylko na znaku\". To raczej czegoś dotyczy. To tak jak drogówka stojąca w krzakach za wsią ale jeszcze na obszarze zabudowanym i pilnuje bezpieczeństwa tu się łatwiej zarabia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Ja staram się jeździć przepisowo i widzę jak ludzie reagują na taką jazdę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Patroli powinno być tam zdecydowanie więcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Idiotyzmem to jest to,że policjant może wizualnie określić z jaką predkością jechał ktoś rowerem czy hulajnogą ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

A nie można?
Ludzie określają prędkość zbliżania się samolotu bojowego(proszę sobie zobaczyć jakie prędkości znamionowe posiadają takie modele) a tu mowa o hulajnodze....a poza tym wprowadzasz celowo w błąd? Tam nic nie ma o określaniu prędkości.
I po prostu to chciałem na ten temat powiedzieć ugułem.
Ja jestem sobq i muszę od tego odpocząć w jakiś sposób .

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Jak widać tam też trzeba ograniczyć prędkość.

https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=60451

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idiotyzm w sprawie ograniczenia prędkośi

Te ograniczenia to jest straszna sprawa. Z czasem nasza wolność jest nam odbierana. Coraz więcej tu ograniczeń i podatków.
____________________
pracemagisterskie.szczecin.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org