środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

Jestem kobietą. Mam 20 lat i ciągle mieszkam z rodzicami. Nie mam pracy. Skończyłam tylko technikum hotelarskie bez matury i egzaminu zawodowego. Na świadectwie mam prawie same dopuszczające. Nie jest spowodowane tym że nie chciało mi się uczyć bo uczyłam się bardzo dużo a i tak z wszystkich przedmiotów byłam słaba a może nawet bardzo słaba. Ze względu na trudności w nauce byłam w poradni psychologiczno - pedagogicznej i podobno mam niskie IQ z tego co wiem to wynik wyniósł 77. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę 60 kg bo bardzo lubie jeść i nie jestem w stanie się powstrzymać. Dodatkowo jestem bardzo nieśmiała i z trudem nawiązuje kontakty z ludźmi. Nie mam żadnych znajomych. Jedyną osobą z jaką czasami spędzam wolny czas jest mój brat. Poza tym muszę nosić okulary w których wyglądam dużo gorzej niż bez nich. Nie pasują do mnie żadne okulary a soczewek boje się wkładać do oczu. Jestem ładna tylko w makijażu a bez niego wyglądam okropnie. Prawa jazdy nie zdałam 10 razy i dałam sobie z tym spokój. Wyjeździłam bardzo dużo godzin chyba ponad 100 i to nie jest żart a i tak się nie udało. Nic w swoim życiu nie osiągnęłam. Brak pracy, mieszkania, prawa jazdy i matury. Jestem załamana. Dodatkowo jestem chyba podatna na choroby psychiczne. W swoim życiu miałam już anoreksje i depresje. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku ale nie wiadomo jak długo. Istnieje prawdopodobieństwo że mogę też mieć fobie społeczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

masz dopiero 20 lat, ja w Twoim wieku miałem tylko kilogramów więcej. Poszukaj pracy na etat stałej np biedronka ma dobre warunki socjalne i powoli wszystko się ułoży

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

młoda więcej optymizmu ,głowa do góry !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

Nie wiem czy jesteś osobą wierzącą, jeśli tak to módl się na różańcu i proś Matkę Bożą o pomoc. Modlitwa czyni cuda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

Nie jesteś nieudacznikiem. Post, mimo że smutny, ale bardzo ładnie napisany. Ktoś, kto tak się wypowiada ma duży potencjał. To co opisujesz to zwykłe problemy zwykłych ludzi. Dobrze ktoś radzi, zacząć pracować i powoli się wszystko ułoży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

Bardzo dobry tekst,bez błędów ortograficznych i stylistycznych.Daruj więc sobie te pisanie,żeby wziąć kasę za wciągniecie ludzi w temat.Osoba z takimi kompleksami nigdy nie powiedziałaby wszystkiego o sobie na forum centralnym.Do tego słownictwo nie byłoby tak wyartykułowane.Tym bardziej,że IQ jest 77.Brawo za wkręt i gratuluję osobom,które dały się na to nabrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

Jest jedna sprawdzona metoda na poprawę takiego stanu. Specjaliści mówią to ostre rżnięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

możesz się modlić i 1000razy dziennie i nic Ci to nie da
Glupoty piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

To mój wynik testu na IQ robiony u psychologa. Całokształt badań wskazuje na rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Rozwój funkcji poznawczych jest nieharmonijny. Bardzo wysoki poziom rozwoju przyjęła umiejętność organizowania materiału wzrokowego w większe całości. Przeciętnie rozwinięta jest pamięć mechaniczna słuchowa krótkoterminowa. W dolnym progu przedziału wyników przeciętnych znajduje się myślenie przyczynowo skutkowe w oparciu o materiał graficzny rozumowanie arytmetyczne oraz tempo uczenia się wzrokowego ruchowego. Bardzo niski poziom rozwoju przyjmują natomiast orientacja wyobraźnia i wizualizacja przestrzenna oraz zdolność do odróżniania rzeczy istotnych od nieistotnych. Niski poziom rozwoju przyjmują zdolności językowe (werbalizowanie definiowanie) oraz trwałość pamięci długoterminowej. nutka_130013 napisał(a):

> możesz się modlić i 1000razy dziennie i nic Ci to nie da
> Glupoty piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?

To mój wynik testu na IQ robiony u psychologa. Całokształt badań wskazuje na rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Rozwój funkcji poznawczych jest nieharmonijny. Bardzo wysoki poziom rozwoju przyjęła umiejętność organizowania materiału wzrokowego w większe całości. Przeciętnie rozwinięta jest pamięć mechaniczna słuchowa krótkoterminowa. W dolnym progu przedziału wyników przeciętnych znajduje się myślenie przyczynowo skutkowe w oparciu o materiał graficzny rozumowanie arytmetyczne oraz tempo uczenia się wzrokowego ruchowego. Bardzo niski poziom rozwoju przyjmują natomiast orientacja wyobraźnia i wizualizacja przestrzenna oraz zdolność do odróżniania rzeczy istotnych od nieistotnych. Niski poziom rozwoju przyjmują zdolności językowe (werbalizowanie definiowanie) oraz trwałość pamięci długoterminowej. nutka_130013 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego jestem całkowitym nieudacznikiem?


To mój wynik testu na IQ robiony u psychologa. Całokształt badań wskazuje na rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Rozwój funkcji poznawczych jest nieharmonijny. Bardzo wysoki poziom rozwoju przyjęła umiejętność organizowania materiału wzrokowego w większe całości. Przeciętnie rozwinięta jest pamięć mechaniczna słuchowa krótkoterminowa. W dolnym progu przedziału wyników przeciętnych znajduje się myślenie przyczynowo skutkowe w oparciu o materiał graficzny rozumowanie arytmetyczne oraz tempo uczenia się wzrokowego ruchowego. Bardzo niski poziom rozwoju przyjmują natomiast orientacja wyobraźnia i wizualizacja przestrzenna oraz zdolność do odróżniania rzeczy istotnych od nieistotnych. Niski poziom rozwoju przyjmują zdolności językowe (werbalizowanie definiowanie) oraz trwałość pamięci długoterminowej. nutka_130013 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org