piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śmieci, kto płaci kto nie!

W związku z artykułem odnośnie śmieci , który ukazał się na 4lomza śmiem stwierdzić, że to prawda. Wielu właścicieli wynajmuję mieszkania i nie podają osób, ktore zamieszkują a tylko podają w deklaracji 1-2 osoby by mnie płacić za śmieci. Znam osobiście kilkoro osób, gdzie właściciel jest zameldowany, wynajmuje mieszkanie rodzinie 5 osobowej a w deklaracji śmieciowej jest ujęty tylko wlasciciel. Można, można!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Ok ok a różne firmy typu noclegi to tez ściema . Ludzi kupa śmieci pół wywrotki a kosz do wyrzucania jak w domu jednorodzinnym, reszta w workach. Może należy dobrze firmy kontrolować bo są takie co płaca ale dużo kombinuje jak koń pod górę

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Problemu by nie było. Trzeba wprowadzić płatne worki i już, ile śmieci wytworzysz za tyle zapłacisz. Znam wiele przypadków że z jednej posesji worek na odpady szklane czy plastikowe wystawiany jest do wywiezienia raz na kilka miesięcy a zaraz obok kilka worków co 14dni, a za wywóz śmieci płacą tyle samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

A niektórzy nic nie wystawiają bo wszystko palą a płacić za wywóz muszą i gdzie tu sprawiedliwość?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Fanka muszą płacić dodatkowo za emisję, CO2!,Mój drogi sąsiad segreguje śmieci na te, które pali w dzień i w nocy;) a za emisję nie chcę płacić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Kto nie płaci, ten wyrzuca na osiedlu Jantar i innych blokowiskach. Ogrodzenie i zamykanie altan śmietnikowych sprawiło jedynie zwiększenie bałaganu w ich wnętrzach, a dzicy podrzucacze mają się dobrze. Teraz przerzucają swoje pakunki przez ogrodzenie, lub ustawiają przed furtką śmietnika. Na co teraz wydamy nasze pieniądze? Na monitoring i ciecia pilnującego kamer?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Witam wszystkich! Szukam worków foliowych na ekogroszek. Czy ktoś z Was używał takich worków do przechowywania ekogroszku https://workipak.pl/worki-na-wegiel/worki-na-wegiel-25-kg-ekogroszek-orzech-500x800-120-25-szt/? Jakie worki polecacie? Zależy mi na tym, żeby były solidne i łatwe w użyciu. Dziękuję za wszelkie rady!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci, kto płaci kto nie!

Ja kupuje solidne worki na węgiel z tego sklepu https://www.folmi.pl/oferta/worki-na-wegiel cechują się wysoką wytrzymałością i trwałością, wiem bo sam sprawdzałem. Jest to ważne przy transporcie i przechowywaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org