wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPWiK

Czy powyższa instytucja jest poważna, zabierając mieszkańcom w 35-stopniowe upały wodę 2 razy w ciągu 3 dni?
Tyczy się głównie mieszkańców ulicy Szmaragdowej, którzy 15.07. zostaną na 8 godzin pozbawieni wody. Kpina. Odpowiedni czas i pora na robienie przyłączy. Zamiast robić jak w cywilizowanych krajach, w nocy, robią w dzień. A potem oczywiście 2-3 godziny brązowej wody. Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

ciesz się że w ogóle to wodę masz bo kiedyś może jej zabraknąć

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

No właśnie w tym problem, że nie mam co 2 dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

To państwo w państwie, nic nie pisz, bo ci wodę zakręcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Na premie oszczędzają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Jak stawiano Twój budynek, też koniecznym było wybudowanie przyłącza i w tym czasie niestety niezbędnym było chwilowe odcięcie wody Twoim obecnym sąsiadom. Wtedy nic nie pisałeś na forum? Trochę zrozumienia!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Co to za woda jak od dwóch lat jest tak chlorowana że ryby zdychają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Byla informacja ze od 8 do 15 bedzie przerwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

@Autor: Vlad (---.centertel.pl)
Ty jesteś 50 lat do tyłu, teraz nie trzeba wody zakręcać by zrobić przyłącze.
Robi się to pod ciśnieniem. Poza tym w miastach jest sieć pierścieniowa i w razie awarii, zakręca się jedną nitkę, a nie pół miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Antyklakier, ty o moją wiedzę się nie martw, bo gwarantuję ci, że jest gruntowna i na bieżąco aktualizowana. Ktoś wyżej napisał, że było ogłoszenie, a było z pewnością uzasadnione. Nikt w dzisiejszych czasach nie odcina dostaw mediów ot tak sobie, właśnie z powodów takich, jakimi kierował się autor postu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Vlad ty jeszcze raz pierwszy post przeczytaj.
8 godzin bez wody i potem brudna.
Czy to jest zgodne z twoją wiedzą i sztuka budowlaną?
Dla mnie to komuna bis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Zawsze wszystko zależy od zakresu robót i trudności, jakie bywa, że się napotyka po drodze. To, że ogłoszenie na wyrost określało takie ramy czasowe, nie znaczy, że tyle trwała przerwa. Jak jesteś takim specjalistą od budowy przyłączy w 10 minut zgłoś się do prezesa MPWiK :) czeka z otwartymi ramionami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

@Vlad
przestań się tłumaczyć, z daleka widać,że tam pracujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org