wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Nie pozdrawiam osoby która w dniu wczorajszym lub dzisiejszym tak wyjeżdżała z parkingu przy Prusa 18 że obtarła cały blotnik i oczywiście beztrosko odjechala. Jeśli nie umiesz jeździć to się nie wsiada za kółko bo tyle miejsca co jest na tym parkingu to nigdzie nie znajdziesz . Czekam na informację o twoim ubezpieczeniu za wycieraczką mojego samochodu oczywiście do dzisiaj . Wiedz że jest tam monitoring . Sugeruje powrót do szkółki lub u siebie na wsi poćwiczyći tam jezdzic. Wieśniactwo i buractwo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Od razu zgłoś to na policję a nie wylewasz swoje żale na forum.

Bo zakładając taki temat to ty tu na buraka wychodzisz.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Wybacz ale to ja wybieram gdzie chcę opisać buraka który to zrobił. Policja już powiadomiona. Nie podoba się to się nie odzywaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Kto zostawia taki ładny samochód na parkingu? Ja rower do piwnicy chowam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Autor: pudelek2015 (---.play-internet.pl)Data: 08-07-21 16:00

Wybacz ale to ja wybieram gdzie chcę opisać buraka który to zrobił. Policja już powiadomiona. Nie podoba się to się nie odzywaj


To się zastanów bo może chlałeś albo ćpałeś.

Otarcie czy otwarcie samochodu??

Ty skończony idioto założyłeś 2 tematy.

Inteligentny człowiek to wzywa policje a nie się pruje na forum wyzywając ludzi od buraków i wieśniaków.

Takie zachowanie świadczy tylko o tobie kim jesteś jak się zachowujesz jadąc tym twoim wypasionym autkiem.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

nawet ten nick pudelek2015

lubi sobie poszczekać bo w realu jak by kogoś wyzywał od buraków i wieśniaków do by dostał w ryj

no chyba że na drodze gdy się zamknie w swoim wypasionym aczkolwiek otartym/otwartym aucie

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

Powiadomiłem policję i pojechałem mu lub jej na forum . Brawo towarzysz Stalin byłby dumny

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obtarcie samochodu na parkingu przy Prusa 18

PiSdzia trzoda…





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org