wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odrodzenie depilacji!

Witajcie przyjaciele! Chciałem więc podzielić się starym, ale odrodzonym produktem, o którym dawno zapomniałem. Mam pół-kursowe, ale jasne włosy na moich udach. Golenie to ból, woskowanie powoduje u dorosłych, zwykłą listę dolegliwości. Odkąd mam 40 lat, byłem prawie taki sam, skończyłem. Wtedy przypomniałem sobie podmuch z przeszłości, śmierdzącą pastę koszmarów, krem, który nigdy nie działał, Nair!!

Nie wiem, co skłoniło mnie do ponownego spróbowania po około 25 latach. Spisałem to z wyżej wymienionych powodów. Myślę, że zastanawiałem się, jak prawie wszystko inne poprawiło formuły, dlaczego nie Nair?

Jestem BARDZO zachwycony moimi wynikami! Tak gładka i jedwabista. Czuję się świetnie.

Idź dalej i bądź bezwłosy za tanio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odrodzenie depilacji!

Warto korzystać z takich zabiegów. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości!!
______________________
http://pracemagisterskie24.net

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org