piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oczyszczanie organizmu

Ostatnio modne stało się odkwaszanie, oczyszczanie organizmu z toksyn. Nigdy nie stosowałam oczyszczających specyfików, ale ostatnio mam jakieś zaburzenia jelitowe i chciałabym spróbować z tym odkwaszaniem. Czy znacie coś pewnego i delikatnego dla żołądka? Ja znalazłam w necie Proszek Zasadowy w tabletkach musujących (Langsteiner). Wygodne i łatwe do spożycia i tak myślę, czy aby nie kupić tego. Mile widziane inne, sprawdzone pozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ja polecam naturalną yerbę a nie jakieś chemiczne gó*no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

jakieś internetowe trolle wciskają badziewia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Naturalny odkwaszacz ma w domu każdy, chodzi o cytrynę. Ona jest kwaśna, ale jej działanie jest przeciwko zakwaszeniu organizmu. Polecam dodanie cytryny do letniej wody i wypicie szklanki na czczo. Jeśli nabierzemy takiego nawyku, pomożemy nieco naszym jelitom. Innym dobrym sposobem jest picie wody z niewielką ilością soli himalajskiej. Ona jest różowa, albo lekko niebieska. Jej skuteczność bierze się stąd, że złoża tej soli nie są zanieczyszczone w przeciwieństwie do soli morskiej. Taka sól kosztuje kilkanaście złotych za kg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Kup tabletki oregano i koci pazur, tylko dobrej firmy. Taka kuracja powinna coś dać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Nie tabletki tylko zmiana diety. Oczyszczanie wymaga dużej cierpliwości i odrzucenia niezdrowych smakołykow.
Ale warto to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ja też należę do przeciwników stosowania takowych specyfików. Lepiej zrobić sobie detoks poprzez restrykcyjną, tymczasową dietę. Zmiana nawyków na zdrowe. Picie soku z cytryny, może być rozcieńczony, ale bez cukru! Najlepiej na czas odkwaszania odstawić cukier - bo on zakwasza. I ogólnie dużo surowych warzyw i owoców jeść. Nawet z kawy zrezygnować (choć na ten czas). Metoda sprawdzona, Ale z kawy nie mogę zrezygnować, bo lubię. Słodycze też jem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

warzywne koktajle ,aktywność sportowa ,dieta bogata w owoce ,dla prostego przykładu zamienić chociażby sól jodowaną na sól morską (najlepiej himalajską) ,starać się być przede wszystkim samowystarczalnym konsumentem w stopniu jaki tylko jest możliwy.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Buraki czerwone - podstawa każdego detoksu, pełna potasu, błonnika i antyoksydantów. Betacyjanina, dzięki której buraki posiadają piękną rubinową barwę ma działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne i oczyszczające na ludzki organizm. W sokach wyciskanych burak świetnie komponuje się z jabłkiem, cytryną i imbirem – dzięki tym dodatkom buraki tracą swój nieco ziemisty posmak. Polecam robić wszelkiego rodzaju koktajle i odstawić tabletki na bok, to najłatwiejszy i najmniej skuteczny sposób...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Koktajle? Dobra rzecz, ale radzę uważać z nimi, ponieważ wbrew pozorom kryje się w nich dużo kalorii. Przypuśćmy, że ktoś zmiksuje 3 marchewki, banana, pomarańczę, brzoskwinię, jabłko, i wyjdzie z tego, dajmy na to 3 szklanki - które łatwo spożyć na raz. Gdyby trzeba było ww produkty zjeść (pogryźć), to na raz mało kto to wszystko zje. Łatwo utyć na koktajlach, wiem po sobie (a też były to niewinne owoce i warzywa), to samo powiedział mi lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

teraz wiele rzeczy jest modnych, ale to nie znaczy, że trzeba ślepo podążać za tą modą :) ja bym radziła Ci jednak nie brać żadnych tabletek, bo one z odkwaszaniem organizmu nie mają nic wspólnego, zapewne działają one jedynie na psychikę ludzi, którzy to biorą, że jest im po tym lepiej, a tak naprawdę nic się nie zmieniło :) co do dobrej pracy jelit mogę Ci polecić picie jednej szklanki wody z cytryną zaraz po wstaniu z łóżka, przed zjedzeniem śniadania, dobrze to wpływa na metabolizm w ciągu dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Dla mnie to kolejna dziwna moda, która prędzej czy później minie. Nie wierzę w żadne cudowne specyfiki. Zbilansowana dieta i sport zamiast tabletek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Niektórzy stosują poważne głodówki. Jakiś czas temu czytałam ,że takie własnie leczenie jak nic innego poważnie obciąża organizm. Lekarze i dietetycy odradzają. Jednak wielu pacjentów wierzy w gadanie znachorów oraz je stosuje....

Oczyszczanie organizmu powinno się prowadzic w zupełnie innych

Detoksykacja powinna być prowadzona głównie dietą. Można sie również wspomóc ziołami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

tlenoterapia.lomza.pl komora hiperbaryczna oczyszcza z metali ciężkich i odmładza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ważne jest to, żeby o siebie dbać i profilaktycznie się badać. Ciekawym rozwiązaniem jest magnetoterapia, polegająca na działaniu zmiennego pola magnetycznego o niskiej częstotliwości. Takie działanie przynosi dobre efekty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne. Jak jesteście zainteresowani tematem, przejrzyjcie sobie stronę miastokobiet.eu/magnetoterapia]http://miastokobiet.eu/magnetoterapia tam znajdziecie więcej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Dieta oraz jakieś zioła i suplementy na oczyszczanie. Ja zioła i suplementy kupuję w eko sklepie na księżnej anny 6e niedaleko venedy, bo tam mają certyfikowane i w dobrej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

A czy ktoś z Was pił taki specyfik jak Alveo? Pomaga? Bo kilka osób chce mnie wkręcić w sieć sprzedaży tego czegoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Na oczyszczenie organizmu najlepszy jest LAXYGEN , OLEJ RYCYNOWY lub LEWATYWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

@ Misia2, lewatywa to niezbyt przyjemna perspektywa :/ Już lepiej pić dicopeg 10g, kilka dni takiej kuracji i pozbędziesz się wszystkich złogów z jelit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

ja odrzucam lewatywe bo dla mnie to jest zło konieczne przed jakimś zabiegiem etc co do czopków to mam trauma z dzieciństwa,więc ja jak zachodzi potrzeba pozbycia się zaparć I złogów zalegających w jelitach to stosuje dicopeg 10g jest on zdecydowanie bardziej delikatny co jest jego plusem bo nie powoduje gwałtownych rewolucji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ktoś tu pisał o cytrynie - potwierdzam. Ona doskonale odkwasza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

codziennie woda z cytryną na czczo

Taki sobie gość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

ja tez pije wode na cczo albo ewentualnie jak czuje ze mam większe złogi w jelitach to stosuje dicopeg 10g on pozwala mi pozbyć się zaparć I uczucia ciężkości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ja zamówiłam Revitoxin,tego nie ma w aptekach tylko przez internet.Pierwsze opakowanie za darmo do wyprubowania a potem jest dosyć drogo,ale można po 30 dniach zrezygnować z dalszej wysyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

A pijecie napary z ziół? Czystek i pokrzywa oczyszczają organizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Rozum sobie oczyscie najpierw, od tego wklejania linkow ze spamem, bo chlew tu robicie tymi reklamami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Polecam waporyzację ziół:
Konopnysklep.com.pl/waporyzacja/]https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja

Waporyzacja jest o wiele skuteczniejsza od palenia ziół z uwagi na to, ze nie produkuje się w takim przypadku dymu, który może mieć rakotwórczy wpływ na organizm. Jest to o wiele zdrowsze, jak również bardziej przyjemne.
Waporyzować można wiele ziół, ze swojej strony polecam bazylię azjatycką:
- pomaga w leczeniu kaszlu, grypy i przeziębienia
- reguluje pracę układu pokarmowego: łagodzi niestrawność i zaparcia
- łagodzi uczucia lęku, pomaga leczyć depresję
- stosowana w leczeniu zaburzeń miesiączkowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Taki oczyszczony organizm i tak przecież zaraz zanieczyści się na nowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ja waporyzuję susz CBD. Jeżeli chodzi o sam proces vapingu to zdecydowanie jest wart polecenia ponieważ generuje znacznie mniej substancji toksycznych. Nie dochodzi do procesu spalania a takie związki jak CBD wydzielają się w wysokiej temperaturze ok 200 stopni ale znacznie niższej niż proces spalania.

Ja kupuje susz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Jakie są skutki uboczne?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Jakbyś chciała/chciał spróbować wody dobrej,t o polecam Redox i można też w chacie robić właśnie http://normotech.pl/maszyna-do-wody-redox/ . Od jakiegoś czasu robimy, pijemy, chwalimy sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Przy oczyszczaniu organizmu najlepiej stosować się do naturalnych metod, jest teraz dużo dostępnych informacji w sieci na ten temat. Byle się nie pchać w jakąś chemię bo to się może bardzo źle skończyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Ja na oczyszczenie proponuje dobre minimum 3 dniowe chlanie wódy po zakończeniu kuracji i dojściu do siebie będziesz oczyszczony i wyczyszczony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Jeśli chcecie zadbać o siebie kompleksowo, to polecam również świetnych specjalistów od uzębienia ;) https://broniecki.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Wystarczy zdrowo się odżywiać i nie będzie trzeba się oczyszczać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Wóda przez tydzień i bez filmu będziesz czysty nawet pamięć skasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Nie jedz kompletnie nic i pij bardzo dużo wody niegazowanej przez tydzień. Organizm sam zadba o naturalne oczyszczanie, a nie jakieś ***** warte chemikalia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Nie zaczynaj od razu oczyszczenia organizmu jest to dla niego zbyt drastyczne. Na początku dieta, sport i potem suplementy. Zacznij brać https://mynarum.com/narimax-fast-metabiotyk-200mg Suplement diety Narum+ Mumio służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie organizmu

Też uważam, że sens oczyszczania leży w tym, aby nie ładować w niego dodatkowej chemii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org