niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Szczerze gdybym był Żydem dawno był bym multi-miliarderem no moze multimilionerem .POprosiłem matke żeby poszło do księdza proboszcza popielskiego kosciól boboli o pracę przy kościele kłotnia z ojcem o podział majatku i obiecany dom i brak pieniedzy a wiedziałem o Popielskim księdzu który odmówił mi pracy przy kosciele( za to stare jego dewoty po 4 razy w tygodniu przychodziły prosząc o datek na kościół) Od Matki zaraz po moim wyjsciu z więzienia -siedziałem kilka lat wszystkie prawie wyroki za niewinność chciał okazyjnie kupić tanio działkę przy kosciele oczywiście na kosciół nie miał i od wszystkich zbierał po 5 nawet razy w tygodniu nawet miał układy w sadzie i załatwiał miejsze wyroki za prawko jak mu dałes pieniadze za slub nie masz pieniedzy- 3 tygodnie pracujesz przy kosciele Przyborowski chiał wygrać kontrakt na wybudowanie kościoła Proboszcz Popielski zarządał budowy dużej plebanii za darmo i nie doszli do porozumienia miał popielski układy w policji jego pracownik kierowca nie miał prawka a przy proboszczu zawsze jezdził samochodem po darmowych wiezniów ruchał z naszej ulicy kiedyś dąbrowską ,męzatkę nauczycielke katolika a pózniej moją siostre Małgorzate Zysk tez nauczycielke chyba tez katolika-ona i jej rodzina okradła mojego ojca i mnie na materiały budowlane i chodzi ***** -bo i były biskup stefanek tez kurwe ruchał do kosciola ,byłem tez u proboszzca kilka razy o pożyczke nawet las chiałęm dac pod zastaw a teraz Powiem ci głupi cymbale jakbym był Żydem ide do rabina o pracę lub pieniądze lub wysyłam Matke Rabin ze mną rozmawia pyta się co umiem i ile bym chciał pieniedzy pożyczyć jak dużo to na procent jak lewy interes broń narkotyki szlugi to Rabin mi da adres lub z kims umówi dodam że kiedyś już chiałem wystapić z koscioła ale Matka zabrała mi ten już gotowy papier a popielski koniecznie chciał zebym do niego ***** przychodził i mu sie wyspowiadał ale teraz to napewno niedługo od czarnych oszustów nierobów ruchaczy i pederastów czasem nawet pedofili wystąpię wierz ebardzo w Boga ale w watykanska mafię co mają miliardy nie apostazje każdemu polecam co zawiódł się na kosciele mi nawet kapucynek w łomży nie pozyczył na dowód osobisty 20 zł a kiądz 2 zł na maseczkę bo miałem isc do sadu okregowego cwydział cywilny sram na to co myslisz

korytkowski bogdan

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 10-06-21 13:21 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
veritatem ad inquirendam 10-06-21 16:45 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 10-06-21 17:57 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
paddingtton 11-06-21 14:45 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 11-06-21 21:19 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 14:57 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 15:27 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 15:47 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 12-06-21 16:17 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 19:39 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 19:58 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 12-06-21 20:21 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 21:33 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
Tullamore 17-06-21 09:52 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org