czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zioła i ziołolecznictwo

Ponieważ Moderator nie opublikował mojego Postu napiszę tutaj-Zioła to Boski Dar -lekarstwa prawie na wszystkie choroby Ojciec Klimuszko po 2 wojnie swiatowej leczył biednych ludzi wyłącznie ziołami-nie mieli pieniedzy i nie było Lekarzy w tamtych trudnych czasach ,Baba Vanga bałkański prorok , który przewidział przyszłość ludzkości i świata aż do jego zakończenia w roku 5079. Baba .Vanga była niewidoma ale zbierała zioła i wiedziała które są pomocne na daną chorobę,Jako jasnowidzka kierowała chorych ludzi którzy do niej zwracali się z pomocą do Konkretnego Lekarza i zapewniała że ten Lekarz wyleczy z choroby,nawet Nostradamus leczył w czasach zarazy ziołami i czosnkiem z powodzeniem Dodatkowo polecam miód do wszystkiego i sok z brzozy-Olać nieuczciwe firmy Farmaucetyczne i Miedzynarodowe Koncerny Farmaucetyczne -Mój pozew o 20 miliardów euro wysłany do Katowic prawie rok temu,pewnej Pani Sędzinie z załączonym listem -gdzie opisałem szzcegółowo moją sytuację zaginął a Sedzina awansowała dzieki radzie Sądowniczej I panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie do Sadu Najwyższego Brawo wyślę do innego miasta,Polecam zakupić książkę zielarską i samemu zbierać ,chyba że ktos woli kupić w sklepach ze zdrową żywnością lub w Miastkowie

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

To prawda, zioła leczą trochę wolniej niż lek, ale skutecznie i bez skutków ubocznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Moim zdaniem tak samo jak leki a nawet skuteczniej w Meksyku pewien Lekarz z powołania stosował różne witaminy ,suplementy diety i oczywiście zioła na HIV i AIDS oglądałem film na faktach autentycznych i troche poczytałem w internecie o tym i Jego pacjęci żyli dłużej nie byli szprycowani farmakologicznie i co najważniejsze Lekarze Amerykańscy dawali pacjętom w zaawansowanej chorobie HIV AIDS -pół roku rok max a dzieki Meksykańskiemu Lekarzowi żyli kilka -kilkanaście lat.Druga sprawa to Nowotwór(rak) Nawet wróżbitka Baba Vanga zachorowała na Nowotwór złośliwy ponieważ była bardzo słynna pod koniec życia ,miała pieniądze i ważnych sprawach konsultowali sie z nią Ministrowie bułgarscy zaproponowali jej operację .Wróżka odmówiła stwierdziła że dopiero kiedyś Lekarze znajdą lekarstwo na raka-nowotwór .Mam książkę o ludziach(z różnych stron swiata) którzy chorowali na rózne Nowotwory złośliwe Niektórzy przeżyli pomimo że byli ateistami ale większość ludzi bardzo była Wierząca w Boga i dzięki wierze i silnej woli wyzdrowieli

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Z ziołami też trzeba ostrożnie, nie wszystkie są na wszystko, warto się skontaktować z kimś, kto się zna na temacie zanim zacznie się samamu \"leczyć\" ziołami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Autor: bogdan korytkowski (---.business.static.vectranet.pl)Data: 10-06-21 17:57

Moim zdaniem tak samo jak leki a nawet skuteczniej w Meksyku pewien Lekarz z powołania stosował różne witaminy ,suplementy diety i oczywiście zioła na HIV i AIDS oglądałem film na faktach
============
Panie Bogdanie, mam zatem dla Pana proste wyzwanie.
------------------
Otóż jako osoba... nie mająca problemów finansowych, a mieszkająca za granicą
oferuję Panu kwotę 100.000 PLN w gotówce, za \"wyleczenie\" ziołami zaburzeń żołądkowo jelitowych, potocznie znanych jako IBS {może Pan sobie doczytać na Wikipedii lub gdzie indziej co to jest!}.

Wypłacę Panu z góry i notarialnie spiszemy umowę.

Jeśli jednak efektu nie będzie to Pan wypłaci Mi dwukrotność tej kwoty, banalne 200.000 PLN.
Wszystko legalnie w obecności notariusza, jak zabezpieczenie przyjmę nieruchomość lub inne dobra.

---------------------------------
Przyjmuje Pan wyzwanie?

To poważna oferta, więc proszę się zastanowić.
Proszę tu odpowiedzieć i podać nr telefonu lub e-mail

Bardzo chętnie przekonam się jak skuteczne są te \"zioła\" w praktyce

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Przecierz wyraznie napisałem że na prawie wszystkie choroby Baba wanga jak przychodzili do niej chorzy kierowała do wybranego przez siebie lekarza który pomagał równierz lekami ,Dodam ci Cwaniaku że Hitler miał podobną chorobe co ty niestety miał najlepszych lekarzy a pomimo to dalej cierpiał na bóle żołądka ,Delikatnie mógł bym ci pomóc ale mam ważniejsze sprawy i grubsze interesy ale szukaj naiwniaku mnicha w Tybecie za 40000$ też ci trochę pomoże Powodzenia

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

mój mail to bohdanlomza@gmail.com Pamiętaj jak bedziesz leciał do Tybetu to wez koniecznie Notariusza z językiem Mandaryńskim im to zaproponuj plus koszta podróży i opłata Hotelowa wiesz ma pewne problemy na 4lomza moje oferty s[przedam wogule nie są wyświetlane Ale napisałem do kilku multimiliarderów z pewną propozycją 1 odpowiedział i czekam na kontakt reszte wiadomości gmail poczta zwrucił mi jako niedostarczone nawet po 6 dniach ale wiesz jest zwykła Poczta Napiszę lecz znając Miliarderów mają po kilka adresów więc pewnie któryś z czasem też odpisze Powiem ci jedno nienawidze takich Polaczków Cwaniaczków jak ty i większość bym ci pomógł za drobną opłatą 2 sposoby mam pewne ale Twój Cwaniacki charakterek Notariusze leć do USA i tam Pocwaniakuj w Prywatnej Klinice krzycz że zrobisz pozew cywilny jak zapłacisz ze 300000$ i brak efektu Jeden Miliarder w USA zainwestował w krypto kilka milionów dolarów zaraz stał się miliarderem ale brał pewien lek na receptę uzależnił się od niego nawet 100000$ miecznie wydawał był w prywatnych klinikach odwykowych Pozwu Cywilnego nie mógł Koncernowi Farmaucetycznemu założyć ponieważ w ulotce leku były ograniczenia brania leku i ilości Zakładasz się że to co napisałem o tym Miliarderze co umarł z powodu uzalerznienia od leku to prawda o 400000zł lub $ Notarialnie jak chcesz Cwaniaku

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Dzięki Tobie Cwaniaku przypomiał mi się ważny sen a mianowicie śnił mi się dawny przyjaciel Rom i słyszałem głos żeby nawet Najlepszym przyjaciołom nie zdradzać co ( lub jak) brać żeby wyleczyć sie z coronawirus lub nie zachorować oczywiście składniki mi się nie przyśniły ale na wyczucie mam 4 pewne składniki naturalne jakaś ładna sumka mi wpadnie powiem ci że jest bogatszy od billa gatesa a ty ile byś mi dał Polaczku Cwaniacznu 100000$ z Notariuszem hahah oczywiście pod wiarograf jak trzeba i z pod Hipnotyzera pójdę jak mi da więcej ,O kwocie nie będe pisał bo Banaś i urzad skarbowy wiesz dostałem od dobrej skarbówki 552,50zł i tyle ostatecznie zapłacę podatku Szkoda że pracować nie możesz hahahah denaturatu się napij pijacy nie mają problemów takich i twierdzą że wszystko wysusza denaturat wrzody żołądka tak mówią spytaj się lumpów o Drzyzgi byli tacy w telewizji co po 3 lata nie jedli=Tak twierdzili i żyją dzięki energii może zapisz się na taki kurs płatny

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Autor: bogdan korytkowski (---.business.static.vectranet.pl)Data: 12-06-21 15:27

... Powiem ci jedno nienawidze takich Polaczków Cwaniaczków jak ty ....

---------------


żyd?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Przeszedłem się przewietrzyłem umysł i mi pasuje Ja nawet Hitlera w czasie 2 wojny św bym lepiej uzdrowił niz nazistowski lekarz oczywiście za 30 -50 ton złota .10 ton bym zainwestował w jego zamach w pewnym miejscu raz w roku bywał Tam by była wielka dziura po ładunkach wybuchowych a jak by one nie odpaliły( czasem tak się zdarza) 3 samoloty z pilotami kamikadze by spadły w ten punkt Od ciebie chcę jedene 30 milionów euro 90% gwarantuję i niepeniam oczywoiście Osobisty lekarz do końca życia bo są niestety nawroty choroby dodatkowo do mnie na 3 dni bardzo dobry specjalny patent sam składniki zastrzyku to koszt od 300tyś euro do 4 milionów i to promocja za Parę miesięcy 50 milionów Cwaniaku głupi Polaczku czekam z Notariuszem przyjedz

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Mam frajerze pozwy jeden gotowy na 30 miliardów euro bank geting cofnięty w ciągu 2-3 dni przez obsranego prezesa banku i sąd szybko mi odesłał bo był do mediacji i kilka innych a śmieciu dom chcesz pod zastaw lub coś innego śmiec cham i 0 teraz przeczytałem twój cały tekst

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Szalom bogdanie!

ale czy w szabas wypada pisać na tak nędznym forum
i do tego po Polsku?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Szczerze gdybym był Żydem dawno był bym multi-miliarderem no moze multimilionerem .POprosiłem matke żeby poszło do księdza proboszcza popielskiego kosciól boboli o pracę przy kościele kłotnia z ojcem o podział majatku i obiecany dom i brak pieniedzy a wiedziałem o Popielskim księdzu który odmówił mi pracy przy kosciele( za to stare jego dewoty po 4 razy w tygodniu przychodziły prosząc o datek na kościół) Od Matki zaraz po moim wyjsciu z więzienia -siedziałem kilka lat wszystkie prawie wyroki za niewinność chciał okazyjnie kupić tanio działkę przy kosciele oczywiście na kosciół nie miał i od wszystkich zbierał po 5 nawet razy w tygodniu nawet miał układy w sadzie i załatwiał miejsze wyroki za prawko jak mu dałes pieniadze za slub nie masz pieniedzy- 3 tygodnie pracujesz przy kosciele Przyborowski chiał wygrać kontrakt na wybudowanie kościoła Proboszcz Popielski zarządał budowy dużej plebanii za darmo i nie doszli do porozumienia miał popielski układy w policji jego pracownik kierowca nie miał prawka a przy proboszczu zawsze jezdził samochodem po darmowych wiezniów ruchał z naszej ulicy kiedyś dąbrowską ,męzatkę nauczycielke katolika a pózniej moją siostre Małgorzate Zysk tez nauczycielke chyba tez katolika-ona i jej rodzina okradła mojego ojca i mnie na materiały budowlane i chodzi ***** -bo i były biskup stefanek tez kurwe ruchał do kosciola ,byłem tez u proboszzca kilka razy o pożyczke nawet las chiałęm dac pod zastaw a teraz Powiem ci głupi cymbale jakbym był Żydem ide do rabina o pracę lub pieniądze lub wysyłam Matke Rabin ze mną rozmawia pyta się co umiem i ile bym chciał pieniedzy pożyczyć jak dużo to na procent jak lewy interes broń narkotyki szlugi to Rabin mi da adres lub z kims umówi dodam że kiedyś już chiałem wystapić z koscioła ale Matka zabrała mi ten już gotowy papier a popielski koniecznie chciał zebym do niego ***** przychodził i mu sie wyspowiadał ale teraz to napewno niedługo od czarnych oszustów nierobów ruchaczy i pederastów czasem nawet pedofili wystąpię wierz ebardzo w Boga ale w watykanska mafię co mają miliardy nie apostazje każdemu polecam co zawiódł się na kosciele mi nawet kapucynek w łomży nie pozyczył na dowód osobisty 20 zł a kiądz 2 zł na maseczkę bo miałem isc do sadu okregowego cwydział cywilny sram na to co myslisz

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

Zioła mają ogromną moc, ale trzeba do nich podejść ostrożnie, bo jak ze wszystkim - co za dużo to niezdrowo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org