czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Zioła i ziołolecznictwo

mój mail to bohdanlomza@gmail.com Pamiętaj jak bedziesz leciał do Tybetu to wez koniecznie Notariusza z językiem Mandaryńskim im to zaproponuj plus koszta podróży i opłata Hotelowa wiesz ma pewne problemy na 4lomza moje oferty s[przedam wogule nie są wyświetlane Ale napisałem do kilku multimiliarderów z pewną propozycją 1 odpowiedział i czekam na kontakt reszte wiadomości gmail poczta zwrucił mi jako niedostarczone nawet po 6 dniach ale wiesz jest zwykła Poczta Napiszę lecz znając Miliarderów mają po kilka adresów więc pewnie któryś z czasem też odpisze Powiem ci jedno nienawidze takich Polaczków Cwaniaczków jak ty i większość bym ci pomógł za drobną opłatą 2 sposoby mam pewne ale Twój Cwaniacki charakterek Notariusze leć do USA i tam Pocwaniakuj w Prywatnej Klinice krzycz że zrobisz pozew cywilny jak zapłacisz ze 300000$ i brak efektu Jeden Miliarder w USA zainwestował w krypto kilka milionów dolarów zaraz stał się miliarderem ale brał pewien lek na receptę uzależnił się od niego nawet 100000$ miecznie wydawał był w prywatnych klinikach odwykowych Pozwu Cywilnego nie mógł Koncernowi Farmaucetycznemu założyć ponieważ w ulotce leku były ograniczenia brania leku i ilości Zakładasz się że to co napisałem o tym Miliarderze co umarł z powodu uzalerznienia od leku to prawda o 400000zł lub $ Notarialnie jak chcesz Cwaniaku

korytkowski bogdan

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 10-06-21 13:21 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
veritatem ad inquirendam 10-06-21 16:45 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 10-06-21 17:57 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
paddingtton 11-06-21 14:45 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 11-06-21 21:19 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 14:57 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 15:27 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 15:47 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 12-06-21 16:17 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 19:39 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 19:58 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
An Drea 12-06-21 20:21 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
bogdan korytkowski 12-06-21 21:33 
 Re: Zioła i ziołolecznictwo   
Tullamore 17-06-21 09:52 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org