niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńskie ulice

Nastał ostatnia dekada maja, a pozimowy piach nie został jeszcze uprzątnięty z ulicznych rynsztoków. Pośród ulic, o których piszę są te bardziej leciwe oraz te nowe, w których została wykonana kosztem sporych nakładów kanalizacja deszczowa. Dodatkowym roznosicielem urobku ziemnego są ciężarówki, które wyjeżdżają z placów budów toczących się w mieście.
To miasto nigdy nie miało gospodarza, bo trudno nazwać nim indywiduum piastujące stolec dyrektora MPGKiM, która za prace porządkowe i upiększające odpowiada ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

prezydentem tego miasta jest niejaki pan Chrzanowski i ten pan toleruje, albo nie dostrzega a może też nie rozumie na czym polega porządek i czystość. Odpowiedzialna za czystość podobno jest pani Krynicka. Ot i duet. Pani Krynicka obiecała, że dopilnuje budowy obwodnicy Łomży. I co, obwodnica odłożona po raz kolejny. aka wiarygodność tej pani i czy można było jej powierzyć dbałość o miasto. Łomża jest jednym z najbardziej niechlujnych miast w Polsce. Niedawno spotkałem na YouTobe filmik osoby przejeżdżajacej przez miasto, która skwitowała, że tu brak gospodarza. Wstyd. Ale tzw władze jego nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

A zobacz a ja slyszalem cos innego od ludzi z calej Polski, ktorzy tu zawitali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

Z syfem jest tak, że raz go widać, a raz nie. Może byliście w innych dzielnicach?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

Ja nie piszę ogólnikowo, bo miasto nie wygląda źle. Zaczęto robić coś w kierunku uzielenienia, uroku nabierają ulice. Post założyłem kierunkowo - wakacje za pasem, a pozimowy piasek, który za chwilę spłukany przez deszcz osiądzie w kanałach. Bilans ekonomiczny jest taki, że łatwiej puścić zamiatarkę, niż potem zwielokrotnionym kosztem czyścić kanały ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

Miesiąc temu zamiatarka po Nowogrodzkiej już jeżdziła. Może do was też niedługo zajedzie

zibi10151

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie ulice

kacz skoro uważasz, że Łomża jest najbardziej niechlujnym miastem w Polsce to ja uważam żeś nigdzie nie był i niewiele widział. Tak naprawdę Polska nie ma syfiastych miast. Zjeździłem całą i nie widziałem. Syf widziałem w Anglii. Niemal na każdym kroku. Nie mamy się czego wstydzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org