piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukamy jelenia.

Sprzedam butlę gazową 11kg wraz z reduktorem do kuchenki, cena 110zł do negocjacji.
telefon: 507511126 e-mail: Karolina115596@wp.pl
ogłoszenie dodane 2021-05-15


I jeszcze reduktor do tego dodają.

A ja butle 11kg razem z gazem kupiłem w gaspolu jakiś rok temu za 100 zł (więc ile jest warta butla bez gazu??)
Przypuszczam że i w tym roku taką butle z gazem można po tyle kupić.

Czyli szukamy jelenia.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

Sprzedam sprawny laptop. Dodaję do niego zasilacz z kablem. Sprzedam go za 200zł. Ma on dużo programów i odbiera internet.
telefon: 571535897
ogłoszenie dodane 2021-05-14


No proszę jeszcze zasilacz do laptopa dodaje gratis. Laptop ma dużo programów i odbiera internet ful wypas!!!

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

Mam do sprzedania laptop do internetu. Jest z programami. Zasilacz też ma. Jak kupisz szybko to oddam go za 200zł.
telefon: 789413662
ogłoszenie dodane 2021-05-14


Jak kupisz szybko.....

Czyli to promocja jakaś. Do wyczerpania zapasów tak jak w Biedronce.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

A ja w tamtym roku nowa nabita butle kupiłem coś za ok 200 zł w Łomży w Gaspol wiec jeśli jest nabita to cena jak najbardziej ok. Za100 mogłeś kupić ale pusta

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

Durnia ze mnie robisz??

Chyba wiem po ile kupiłem.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

https://sprzedajemy.pl/butla-gazowa-pelna-11-kg-butle-gazowe-siewierz-2-a1d299-nr62333213

To w takim razie ile za pustą butle??

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

https://sprzedajemy.pl/butla-gazowa-pelna-11kg-cena-130zl-lodz-2-a1d299-nr56701963

i tu jeszcze

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

nie durnia tylko cos chyba namieszales zobacz ile teraz w gaspolu nabita butla kosztuje jak samo nabicie ok 60zl to nikt butli z atestem nowej nie sprzeda jeszcze nabitej za 100zl. https://www.castorama.pl/butla-domowa-11-kg-id-15836.html zerknij w castoramie obi czy innym markecie to wszędzie ceny za 11 kg butlę są ponad 100zl i czemu ja płaciłem za nabitą 180 zl a Ty 100

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

sprzedam betoniarke dużą z kablem,krajzegę z długim kablem i silnikiem,prostownik,kewar kolejowy( dobry na włam) pod strop

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukamy jelenia.

debil szuka debili którzy są debilami gorszymi niż on

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org