piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mafia lomzynska

Do przedsiębiorców lokalnych i nie tylko.
Czy spotkaliscie się że stwierdzeniem że usługi z zakresu dezynfekcji dezynfekcji i deratyzacji wykonuje Sanepid ... Tenis facto który ma zupełnie inny zakres - wręcz odwrotny swojej działalności?
O co tu chodzi w tej Łomży?

J.J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

przestań chlać. Napisz coś w języku polskim. Ja nie \"pani Maju\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

Skoro poprosił ktoś o objaśnienia....
Sa pewne układy. Tak zatarte że już nikt o nic nie pyta ... W tej Łomży. Jest też Prokuratura którą coś może. Zainteresuje... W końcu. Bowiem jeżeli jakiś przedsięborca obawia się skorzystać z usług... przedsiębiorcy który nie jest protegowany ... W tym przypadku przez nasz sanepid... celowo mała literą... toczy to nie jest układ mafijny?

J.J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

Na układy nie ma rady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

A czego ma sie bac przedsiębiorca?? Pierwsze slysze zeby Sanepid narzucał z gory firmy…byc moze jak ktos zapyta to moze powiedziec ale wujek Google szybciej odpowie i bez układu…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska


Podstawowa zasada - to zlecajacy czy też kontrolujący nie powinien brać udziału ani jego Krewni w wykonywaniu tego zadania które zaleca!

J.J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

Wyjaśniamy. Liczni przedsiębiorcy w ww. Zakresie informują że im usługi dostarcza Sanepid! Co jest - o zgrozo - łamaniem prawa - nie tyle bezczelny.... co w mojej ocenie mafijnym

J.J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

Skoro pyta przedsiębiorca, to Sanepid podpowiada...
W Łomży jak wiemy są może 2-3 firmy, które wykonują takie usługi, więc nie ma większej tajemnicy.. Za dobrą podpowiedź czy wskazanie zaraz padają podejrzenia.. Oczywistym powinna być zasada, którą w/w P. \"Jam jest\" napisał, ale w naszej niewielkiej Łomży 3/4 mieszkańców to powiązania rodzinne lub inne koligacje czy chociażby znajomości. Naprawdę trudno o zachowanie bezpieczeństwa braku stronniczości.. DDD to ważna kwestia, więc trzeba wykonywać i przestrzegać zasad, ale też super byłoby wspierać lokalny biznes, rynek przedsiębiorców rodzimych. Takie moje osobiste rozmyślania..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mafia lomzynska

Kwestia leży w tym...
Pyta firmą zwnetrzna- nie potrzebuje może Pan usług się?
Odpowiada kontrachent- nie bo u nas robi sanepid.

Widzisz pan myk?

Po prostu mafia łomżyńska...

J.J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org