piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Targowisko Nowogród -Łomża

Witam mam pytania odnośnie handlu na targowiskach w Nowogrodzie i w Łomży?
Jak wjechać samochodem z towarem skoro w regulaminie jest zakaz wjazdu samochodem na teren targowiska? Zaczynam swoją przygodę z handlem. :) Co zrobić żeby inkasent nie postawił nas z towarem w samym kącie przy toi-toi :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

dlatego wszyscy przyjezdzaja na wielbladach :) i po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Handlujący przyjeżdżają tak około 6 i wcześniej rano, wówczas na rynku jest dużo miejsca i można ustać chyba wszędzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Dogadaj się z niejakim Andszejem Piotrowskim , który tam cieciuje,
zajmie ci miejsce, jak będzie trzeźwy,
problem w tym, że rzadko mu się zdarza ustać na nogach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Każdy tam ma swoje miejsce więc najlepiej jakbyś przyjechał po 6 i stanął żeby się tam z nikim nie użerać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Na boku można tylko opłatę zrobić bo tu co jest w ogrodzeniu to już inaczej chyba jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

... a nie jest tam przypadkiem tak, że od dłuższego czasu lepsze lokalizacje mają tam zaklepane stali handlarze i ... do tego wykupione/zarezerwowane sektory ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

zero umysłowe napisał ,że ma zaklepany gwint na umyśle ...

Znów mnie oczerniasz prostaku z niedorozwojem umysłowym ...jak nie leczysz się nie pisz kłamstw i nie oczerniaj ,zażywaj leki na mózg i na nerwy ha ha ha ...
A swoją drogą proste to to przewidywalne jak mały kazio co wyszedł z piaskownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Autor: 0-22 (---.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl)Data: 02-03-21 18:11

... a nie jest tam przypadkiem tak, że od dłuższego czasu lepsze lokalizacje mają tam zaklepane stali handlarze i ... do tego wykupione/zarezerwowane sektory ?
Tak jest, oni prowadzą działalność handlową całoroczną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

fanka,
toż wiem, bo kilka lat wstecz byłem tam okazjonalnie ze trzy/cztery razy ,
jako kolekcjoner staroci i antyków, wystawiając rzeczy, które chciałem sprzedać, bądź i zamienić na coś nowego do mojej kolekcji. Jednak to nie miejsce na taki handel. Bardzo małe zainteresowanie , chłopki nie kupują antyków. Najlepsze miejsce, to pchli targ staroci w Warszawie na Kole.

Proste, stali handlarze płodami rolnymi, badziewiem i gadżetami do gospodarstwa domowego, meblami i ciuchami z scheten handu, jak i mali szmateksiarze ( typu Autor: Lilaska ) handlujący tam od lat, mają zaklepane swoje miejsca .

Analogicznie, handlujący pod wiatą przy hali targowej w Łomży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

ps:
pamiętam i czasy, gdy pastuch z Nowogrodu
niejaki andszej Piotrowski , zamieszkały w pobliżu targowiska na ul. Cmentarnej,
zawsze nawalony bimbrem,
stary komuch , rzydek, były SBek i ORMOWIEC - handlował tam gęsiami i gęsimi jajami ,

a swój towar reklamował, jako koszerny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Plugawy prostaku lżący wszystkich i kobiety w szczególności znów mnie oczerniasz i szkalujesz ...Dla mnie jesteś zerem tak jak nick który przyjąłeś . Wielokrotnie wypisywałeś obelgi na wszystkich wokół łącznie z rozpowszechnianiem kłamstw o chłopach z Jedwabnego mordujących swoich sąsiadów Żydów . Posługiwanie się danymi osobowymi bez zgody jest karalne .
Poszukuje adwokata w celu wytoczenia procesyu przeciwko temu powyżej za szkalowanie , oczernianie i podrywanie opinii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

alkoholiku, a do kogo i o kim ty tak PiSałeś :

cyt... \"Życzę większego zrozumienia ograniczoności umysłowej komanda volksdojcz i komuchozydek .To ,to ,tak ma po przodkach (trudno to nazwać Polakiem) dziadek kacap ruski żyd NKWDzista , UBek ,syn eSBek na posadzie po znajomości i teraz wnusio nowoczesny LGBT owiec z jajami w tęczę i pustostanem w mózgu od ćpania ...\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Aha - śmietnik w Nowogrodzie dostępny dla koneserów i kolekcjonerów staroci po zamknięciu Targowiska tak od godz 13...Wszyscy kolekcjonerzy tam grzebią miej więcej o tej porze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

andszeju, przecież to jest twój rejon i profesja :)
a grzeb tam dalej, obyś tylko ,
jak się po pijaku obsrasz,
to podmywaj dopę i mordę . Chociaż u ciebie trudno odróżnić jedno od drugiego :)

Pamiętasz , jak kilka dni wstecz sam tu PiSałeś :

cyt... \" O jej ściągałem kalesony i zaczął się sypać pył, może to nie pył a pruchno nie wiem co mam zrobić olaboga ... Czy chodzić bez gaci i kaleson czy w ogóle przestać chodzić bo wytwarzam pył ...\".

o tu :
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=822244&t=822244

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

koneser staroci z rynku w Nowogrodzie ha ha ha ha ha ....znów szuka idioty który da się oszukać prostackiemu chamowi bez grosza w kieszeni ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

... chamie nie musisz się prostaku chwalić, że nie masz grosza w kieszeni,
nie chlaj tyle , weź się za uczciwą pracę , to trochę odłożysz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Your article provided valuable insights into a complex issue basketbros. I appreciate your nuanced approach and how you tackled multiple facets of the topic. It encouraged a deeper understanding.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

The smash karts allows you to join with many friends. You can steer the car to compete with others. If you go fast, you will be the champion.

Nothing is impossible!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowisko Nowogród -Łomża

Sprawdź regulacje i przepisy dotyczące handlu na targowisku w Nowogrodzie i Łomży. Obejrzyj regulamin targowiska, aby dowiedzieć się, [color=#FFFFFF][size=1]drift hunters[/size][/color] jakie są zasady dotyczące wjazdu samochodem i rozmieszczania stanowisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org