czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy krav maga to sztuka walki?

A takie może durne pytanie. : P Zapisuje się do marca https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-dla-dzieci-katowice/ i wszystko mi się podoba z tego, co mówi kumpel, tylko mnie zastanawia czy to jest sztuka walki? Sport walki? Jak to jest? Bo nie ma tej całej otoczki filozoficznej, nie ma też zawodów. Ale użytkowa jest bardzo, zresztą na własne oczy to widziałem kilka razy. : D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

o cie **** xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

W Katowicach pytaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

Google.pl

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

Jestem zainteresowany nauką różnych sztuk walki https://klubczarnysmok.pl/. Czy ktoś może polecić mi klub, który oferuje naukę różnych dyscyplin na różnych poziomach zaawansowania? Chciałbym dowiedzieć się również, jakie są wymagania co do umiejętności i czy klub organizuje zajęcia teoretyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

Chyba tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

krav maga to sztuka walki bo walczysz o zycie bo zostales napadniety a agresor powiedzial ze zabije cie jak mu nie oddasz pieniedzy,krav maga to nie bijatyka bronisz sie i uciekasz,byly zajecia w szkole nr 7 w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy krav maga to sztuka walki?

Chyba tak, ale sprawdź sobie jeszcze Wikipedię

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org