czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odbiór śmieci

Zauważyłem, że firma odbierająca śmieci w naszym mieście zaczęła wydziwiać. To nie wezmą, coś zostawią, tak jakby wielką laskę robili. To co wracamy do rozrzucania śmieci po lasach? Bo to do niczego innego nie prowadzi. Skoro płaci się coraz większe pieniądze za wywóz to i oczekuje się wyższych standardów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Zacznij dobrze segregować,to wezmą wszystkie :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Spokojnie u mnie wszystko jest posegregowane ale tak jak napisałem, wracamy do punktu wyjścia z zaśmieconymi lasami. Kiedy wprowadzali ustawę śmieciową, powołując się na zanieczyszczone m.innymi lasy, mieli zabierać wszystko za niższą cenę (podobno powszechność podatku miała zmniejszyć ceny) a wyszło niestety kolejne drogie i źle zarządzane gówuo z problemami z odbiorem śmieci. Teraz się zastanowię czy wyj#bać worek przed ratuszem, czy go spalić w piecu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Odbierając odpady papierowe z kontenerów na osiedlach, skupiają się tylko na zawartości kontenera, kartony które piętrzą się nad kontenerem pomijają, zostawiając po sobie pobojowisko ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

A nagrać bałaganiarzy, wysłać do firmy i ratusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Ba bo tu chodzi nie o śmieci ale o kasę . palka z Nowogrodu śmieci nie odbiera za to pieniądze w potrójnej kwocie pobiera jak najbardziej , widać te powinowactwo z forumowym plutem i to pochodzenie zydkokomusze z mentalnością złodzieja ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

za to śmiecia żulika czesia z kownat nie ruszą bo ten odpad nie nadaje się do składowania ani utylizacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Większość ludzi segreguje, ale jest grupa, która to olewa.
Takich trzeba podp... oraz opier....
Ale kogo na to stać, żeby się zmierzyć z arogantem, skoro nawet nie zwraca się uwagi na rzucanie peta na ulicy.
To ludzi wina, że tak to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Chłopie ogarnij się pet , papierek i guma to kultura osobista to się ma ,albo o tym się mówi ja tu pisze o złodziejach śmieciowych nie mylić z uczciwymi biznesami ...Okoliczne laski miedzy Kupiskami a Nowogrodem zawalone śmieciami i to śmiecie wywalane z ciężarówek a więc systemowo biorą kasę od ludzi a na wysypisko do Czartorii nie ma co wieść, takie zaradne bo kupy leżą po lasach i żeby było fajnie i dowcipnie to ci co na śmiecili będą najgłośniej krzyczeć aj ,waj toż tak nie można pan, to trzeba sprzątnąć , i znów rusza maszynka do zarabiania kasy i interes ruszy bo za sprzątanie ludziska zapłacą , tak naprawdę drugi raz za to samo , a przy okazji opier..olą kupę żwiru i piachu , i tak chociaż wiadomo kto to robi ale jakby co to układ czuwa i nic a nic nie wie , nie darmo pałka zatrudnia braciszka ustosunkowanego z sinym nosem ...

Oczywiście popieram PiS choć w tej materii jakoś nic a nic nie widać na lepsze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Za Nowogrodem przed Ptakami po po prawej stronie a nie co dalej przed drugim zjazdem do Caritasu za dołami z piaskiem też pełno śmieci. Kanapy, kineskopy i styropianowe wnętrza lodówek. Opon też jest trochę o szkłach nie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Te odbiory śmieci ciągle idą w górę, jak zresztą wszystko!!!
_____________________
Prace doktorskie - ogłoszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

Śmieci takie jak www.adaso.pl zużyte toner warto oddać do skupu. Za zaoszczędzone pieniądze można kupić dzieciom coś słodkiego, ucieszą się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odbiór śmieci

masz problem gosciu albo boisz sie z domu wychodzic,ja jak mam nadmiar to wkladam wszystko do auta ,jade na bloki i wyrzucam wszystko do hasiokow - proste !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org