piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak przyjemnie jest pracować w domu

Jak przyjemnie jest pracować w domu. Naprawdę chcę znaleźć pracę w Internecie, żeby spać do obiadu. I pracowałem dzień i noc. To jest takie piękne. Gdzie znaleźć zarobki online?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

aha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Nie chcemy śmieciu twoich linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

~Holiday76
Zostań lekarzem rodzinnym, albo innym roszczeniowym nierobem. Może politykiem?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Popwar gdybyś zarobił choć trochę to nie dziadowalbys na tym forum trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Nie wiem co Ci poradzić. Mnie praca zdalna wykończyła, coraz ciężej mi było oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Ciągłe przemęczenie i stres, życie w ciągłych nerwach. Musiałam zacząć korzystać z pomocy psychiatry bo naprawdę było ze mną już źle. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ uzyskałam fachowe wsparcie i dużo przydatnych porad.

Kometka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Wcale nie przyjemnie, znaczy fajnie jest dzień, dwa, ale potem człowiek kompletnie nie potrafić się zmobilizować do pracy. Ja już wolę jechać do biura, zrobić swoje i mieć w głowy niz pracować w domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Praca zdalna nie jest raczej spaniem w dzień. Praca jak każda inna, wymaga bardzo dużo motywacji i zapału :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Z pewnością praca w domu również ma swoje plusy, zwłaszcza na początku. Nie trzeba się z rana zrywać i szykować, można w między czasie inne rzeczy robić, dzieci dopilnować jeśli są. Ale jak ze wszystkim fajnie jest do czasu. Potem brakuje wychodzenia z domu, tego kontaktu z ludźmi przede wszystkim. Też dużo zależy co kto lubi robić czy na czym się zna. Ja bym chciała zmienić pracę. Myślę o wyjeździe z agencją https://eopiekunka.pl/ jako opiekunka osób starszych. Nawet z nauką języka pomagają i wszystkimi formalnościami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

na początku cięzko było mi się zmotywować, ale finalnie praca zdalna bardziej mi odpowiada ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Mi najbardziej odpowiada system hybrydowy, kilka dni z domu, kilka w biurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak przyjemnie jest pracować w domu

Zarabianie przez internet nie jest takie łatwe i przyjemne jak niektórzy reklamują. To jest masa nauki, prób i błędów. Proponuję najpierw poczytać o metodach zarabiania na cyberzysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org