piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczepienia przeciw grypie

Prezydent miasta Łomży obiecał. Seniorzy się zapisali. Rozumiem, że polskie Państwo się wykazało, szczepionki zakupione. Wszystko przebiegło zgodnie z komunikatami w mediach ?!!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Moja ciotka cierpliwie czeka. Pewnie doczeka szczepionki na koronę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

prędzej doczeka samej ,,korony,,:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Jak za darmo to się pozapisywali, jak trzeba było płacić to chętnych brak. I tak będzie ze szczepionką na covid, jak będzie za darmo to się wszyscy zapiszą, jak będzie trzeba płacić to będzie krzyk, że szkodliwa, że droga, że nie pomaga itp. A do tego zakupy najdroższej w USA, którą trzeba przechowywać w -70 stopniach, po 70 zł, gdzie obok, w ZSRR jest po 37 zł, lub w Anglii będzie po 10 zł, które można trzymać w lodówce domowej. Ale jak się wydaje nie swoje, czyli podatników kasę, to hulaj dusza piekła niema, po nas i choćby potop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

A ci co się zaszczepią będą mogli przechodzić na czerwonym świetle więc same korzyści jak by nie było!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Dostaję informację, że tych szczepionek po prostu nie ma !! Panie Prezydencie Chrzanowski .... Pan i Pana służby zawiodły? Czy po prostu logistyka na szczeblu centralnym .... czyli populistyczny rząd, któremu ciągle wierzymy ??!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

No i na koniec podsumowanie tematu. Wg mnie tzw. \"czytalność/oglądalność forum portalu\", jakbym to nie nazwał jest zerowe. Drodzy redaktorzy, zauważyliście, ile osób odpowiedziało na mój wpis? Kochani ... do roboty, bo konkurencja nie śpi !!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Jacy redaktorzy. Chyba chciałeś napisać amatorzy. Moderatorów też tu nie zobaczysz. Pan Cezary zajęty pracą dla wójta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Nie ma nic za darmo. Co to znaczy, że szczepionka będzie darmowa? To znaczy, że wszyscy zapłacą za nią w podatkach! Rząd nie ma ŻADNYCH własnych pieniędzy przecież.
Po drugie, zaszczepi, to się może jakieś 20% osób. Pod warunkiem, że nie przeczytają ulotki. Więcej o tym można przeczytać na blogu naodlew.pl. Polecam, jako ulubiony...

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Nigdy nie szczepiłam się przeciwko grypie i nie zamierzam. Nie zaszczepię również swoich dzieci. Podobnie postąpie ze szczepionką na covid. Co roku w sezonie jesień-zima bierzemy witaminę D oraz Ascolip czyli liposomalną witaminę C. Wcale nie chorujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Szczepionka przeciw grypie to jest coś wspaniałego. Kocham z takiej szczepionki codziennie korzystać!
________________________________-
Praca magisterska o marketingu internetowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia przeciw grypie

Te szczepionki w ogóle nie działają. Sam się zaszczepiłem 2 raz i dwa razy zachowałem na grypę. Jak się nie zaszczepiłem, to nie chorowałem. Wielu z moich znajomych też tak miało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org