piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Gdzie szukać ratunku w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Dwie krople z kija proboszcza rano przed posiłkiem, powinno przejść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Ha ha ha dobry tytuł na kanał do ziuty powinien pomóc ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Gdzie szukać ratunku?
Może na moście?
Ale skoro jemu się tylko wydaje, to proponuję poczekać. Otóż hameryckie profesory wykombinowali że, jest jeszcze takie coś, jak:
- \"moon-gender\"
Tzn. że, odpierd*la zależnie od fazy księżyca. Raz łon, potem łona.
I to nie żart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Kuzyn sam jest załamany i prosi o pomoc,
chce być normalnym facetem,
mieć żonę i dzieci, a tak boi się,
że może zostać pederastą, kogoś zgwałcić.
To przyszło nagle, w te wakacje. Na razie rodzina ograniczyła mu wyjścia z domu, szukamy dobrego psychiatry i psychologa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Nanna- spróbuj wynająć prostytutkę aby go zachęciła do seksu - jak raz z kobietą zrobi sex to pracę jebania polubi z kobietą .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

albo wpier dol porządny

szybko mu się przestawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Autor: smolen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-09-20 11:33

Nanna- spróbuj wynająć prostytutkę aby go zachęciła do seksu - jak raz z kobietą zrobi sex to pracę jebania polubi z kobietą .
==========
to w Łomży są prostytutki?

Pomysł całkiem dobry, ale.......

skąd prostytutkę na Podlasiu

Myślałam, że tylko w Warszawie...

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Nie jestem specjalistą, ale może spróbować najpierw ogarnąć hormony. Tzn. dobry specjalista Endokrynolog i badania testosteronu, estradiolu itp. Osobiście mi się wydaje, że w większości takich przypadków, gdzie faceci są zniewieściali to może być problem hormonów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

fiutka mu utnij, to przestanie mu się wydawać....

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuzynowi, 17 lat wydaje się, że jest pedałem. Jak pomóc, gdzie leczyć? Najlepiej na NFZ.

Lobo napisał(a):

> fiutka mu utnij, to przestanie mu się wydawać....
>

tAK



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org