czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można sprzedać felgi?

Mam do sprzedania b.ładne w dobrym stanie alufelgi firmy borbet. Cena jaka mnie interesuje nie jest wysoka ale potrzebuje je szybko sprzedać. Czy ktoś wie gdzie moge to zrobić lub kto był by zainteresowany ich kupnem?
Wrazie pytań mój numer - 519151298
Liczę na odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

możesz sprzedać w działe Ogłoszenia ;P albo podjedz do jakiegos wulkanizatora może odkupi za grosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

wklej fote i powiedz za ile i rozmiar tych felg, za grosze to moze ja wezme :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

za parę groszy to wezmę i ja !zawsze to więcej warzą niż puszki po piwie hehe( a tak na poważnie to jaki rozmiar i cena?)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

DAJ JAKĄŚFOTKE TYCH ALUSÓW NA ILE SZPILEK TO I JA SIE SKUSZĘ,HEHE

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

rozstaw 4x100? czternastki? dam ci z stufke za 4 sztuki :D albo oddam ci felgi stalowe od wolvo 4x tez za grosze chcesz za stówe? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Za czapkę drobnych to i ja bym wziął,zależy jaki rozmiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

wniosek ? wszystko można sprzedać ! kwestia ceny ...najgorsze jest to że zbyt wielu ludzi można kupić jak kg jabłek ! żal

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

herbaciasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

http://richardberg.net/bin/temp/borbet-h.jpg wyglądają identycznie jak te z tym ze ja mam 14.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

kamień do kiszenia kapusty sprzedam,widac ze z forum robi sie jarmark, a moze ktos kupi oponę uzywaną od Robura?,albo trzonek do wideł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Fordeo ciężko będzie ci to sprzedać. Do kiszenia kapusty mam pałkę bejsbolową drewnianą a trzonek od wideł aluminiowy,nie zużywa się.
Ja sprzedam gumiaki,fincel nówki mało śmigane,może z raz wyszłem w nich na oborę, rozmiar 44.
Getry zimowe też mogę opchnąć,wyprane,niewypocone,za czapkę drobnych.
Znajomy ma do opchnięcia pług czteroskibowy,jak któraś wieś zainteresowana to dawać mi znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Ja mam opony na sprzedanie continental z kwietnia 2008 ktoś chce kupić?:P he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

jaki rozmiar tych opon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

185/65 R 15 letnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

a może ktoś ma na sprzedanie 2 letnie 225/60/15 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

od następnego tygodnia zapraszam wszystkich zainteresowanych kupnem i sprzedażą felg na www.ogloszenia-podlasie.pl

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

oglasza sie ze tanio odda pilnie a pozniej to 700 zl chce jak za nowe ... tfu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

jak z dobrymi oponami (czytaj rocznymi) to jeszcze by nie bylo tak zle ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

no jak z oponami dobrymi to wiesz.. sama opona swoje kosztuje ;P ale nie polecam brac uzywanych opon niewiadomo jak kto jezdzil :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

to idąc Twoim tropem nie można nic kupić używanego bo nie wiadomo jak ten ktoś to używał ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

ale wiesz opony to wazna rzecz... o bezpieczenstwo chodzi a jak jakis nieudacznik jezdzil po kraweznikach itp to powinienes wiedziec o co chodzi :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

jest ryzyko jest zabawa ;P (taki kiepski żart).wiadomo że jak kupujesz używane to tak naprawdę nie wiesz co kupujesz i to nie tyczy się tylko opon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

za 300 zł pasuje?? za te felgi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

ale jak ci sie zjebie komorka to nie zadzwonisz a jak opona w jakiejs niezrecznej sytuacji to moze byc kaput ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

VizeV dobry kierowca pojedzie ci na byle jakich oponach,byle nie łyse i nie popękane,nie wybrzydzaj.A i z takimi oponami które nawet po wyważeniu i tak są bicia na kierownicy należy trzymać się z dala więc warto przed zakupem oponę sprawdzić.Widziałem trzy letnie opony, które mimo bardzo dobrego bieżnika do niczego się nie nadawały,3 razy pod rząd wyważane a i tak bicia na kierze, założyło się inne nawet starsze i zero problemów,takie przypadki często są w dębicach albo barumach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Nie polecam też całosezonówek dębicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Ja bym proponowała sprzedać je przez portal https://pokato.pl/ . Możesz tutaj wystawić właściwie wszystko na sprzedaż lub wymianę. Wystawianie ogłoszeń jest darmowe, więc naprawdę warto się na to zdecydować. Dzięki temu na pewno szybciej sprzedasz felgi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Kamila nawet w niedzielę pracujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Możesz wystawić ogłoszenie na portalach, lub allegro czy olx.

________________________________
Gdzie leasing?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Mój mąż takie rzeczy zawsze przez jakieś lokalne portale ogłoszeniowe sprzedaje, może w ten sposób warto spróbować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można sprzedać felgi?

Na pewno można je sprzedać na Allegro. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Te felgi to jest wspaniała sprawa!
_______________________________
http://pracelicencjackiewarszawa.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org