czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kino Milenium

szanowni właściciele kina wystarczy poprawić jakość projekcji obrazu i wszystko będzie na najwyzszym poziomie. Dzwięk jest super ale rozdzielczość projekcji jest marna co powoduje ,że obraz jest rozmyty, bez dobrego kontrastu a kolory blade .
Jakoś obrazu w kinie jest niezwykle wazna a tu macie dużó do zrobienia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Podzielam powyższe zdanie, myślę, że wystarczy poprawić ostrość, usunąć plamy na ekranie i... będzie dobrze, a tak niestety kino w Łomży marną jakość obrazu ma... miejmy nadzieję, że konkurencja pojawi się szybko i \"zdopinguje\" właścicieli do zadbania o najważniejsze detale jakie powinno posiadać KINO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Przecież w tym czasie co wszystko było zamknięte ekran został wymieniony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Nie wiem co wam nie pasuje.
Swego czasu byłem na BLADE RUNNER 2049 w Heliosie w Białymstoku, a potem za dwa dni poszedłem w Łomży.
W łomżyńskim kinie obraz był dużo lepszy, a dźwięk o dwie klasy wyżej. Nie mówiąc o tym, że w Białymstoku słychać dźwięki z sąsiednich sal.
Kino to nie monitor 4K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

To kino już otwarte? Remont był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

własnie ze względu wielkośc ekranu kinowego który wyświetlany jest w technice cyfrowej wymaga się nawet rozdzielczości 8k bo to decyduje o jakości obrazu. Nasze kino nie wiem dokładnie ale rozdzielczośc ma słabą bo chyba gdzieś hd a to za mało i dlatego obraz jest taki marny. Dawniej kina emitujące z normalnej tasmy filmowej miały obraz lepszy niz dzisiejsze nie jedno kino w technice cyfrowej.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

poczytajcie na czym to polega

nasze kino nie ma chyba projektora nawet 4k

https://pro.sony/pl_PL/technology/4k/digital-cinema-what-is-4k

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

generalnie nasze kino jest super. Piękne wnętrza , przyjazna obsluga, super dziwęk . No ale nad tym obrazem mozna by popracować ale to chyba bardzo duże pieniądze kosztuje.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

dla mnie kino Milenium to tradycja ,wspomnienia z którego nigdy nie zrezygnuje nawet gdy ruszy to nowe kino. Właścielom serdecznie dziękuje i ngdy nie zapomnę ,ze podjęli ten trud i to kino ponownie przywrócili miastu.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino Milenium

Obsługa moze i fajna ale ostatni seans w dzien konczący jest czekającym Panem z niecierpliwością aż wszyscy opuszczą kino. Jednym słowem - konkurencja przyda się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org