czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skutki edukacji zdalnej

https://www.youtube.com/watch?v=4M9KSYdI0yI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

napisz coś od siebie, nie chce mi się oglądać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

Ja od siebie napiszę, że widzę wszędzie watahy znudzonych wyrostków bez żadnego zajęcia. Śmiecą, wyją jak stada orangutanów czy innych niedorozwojów. Jak tak samo będzie jesienią, to wyrośnie pokolenie albo dwa niedouczonych przygłupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

mr Bob, a ty jak miałeś te lata (byłeś w tym wieku), to co robiłeś \"na swoim\" osiedlu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

To zależy, na Uniwersytetach taka edukacja funkcjonuje od dawna i jest ok. Jak ktoś chce to się będzie uczył, nie to nie. Dlatego w szkołach jest z tym problem, bo dzieci najczęściej są zniechęcone do nauki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

Nie porównuj Uczelni wyższych do szkol podstawowych czy średnich, bo to dwa rozne światy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

Są uczelnie wyższe gdzie najważniejszym czynnikiem do promocji jest opłacone przez ,,studenta\" czesne. Ciekawy jestem czy taki promotor dałby się namówić na zamowienie projektu swego domu czy innej usługi u takiego absolwenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skutki edukacji zdalnej

Starcze pieprzenie głupot i narzekanie. Zdalna forma pozwala studentom (oraz zapewne też i uczniom) pracę w dowolnych godzinach. Po co spędzać ładny słoneczny dzień w domu? Lepiej wyjść a pracą zając się wieczorem. Pracy jest jeszcze więcej, bo coś o co uczeń mógłby zapytać nauczyciela musi znaleźć samodzielnie przez co raz lepiej zapamięta, dwa nauczy się sprawnie szukać informacji. Ktoś ma zbyt bardzo wbitą do głowy wizję, że jedyna słuszna droga to siedzieć w szkole lub w pracy od 8 do 15. Większość uczelni (tych porządnych a nie pokroju PWSIP) dba o to aby lenie nie otrzymali tytułu.
\"Dwa pokolenia przygłupów\", dobre. Nowe pokolenie mamy co 20 lat. Wątpię, że dzieci obecnych uczniów będą \"przygłupami\" przez to, że teraz 3 miesiące nie było nauki w tradycyjnym wydaniu. Nauczanie przetrwało zabory, wojnę...ale na pewno te 3 miesiące nas zrujnują, ponieważ mówi tak ktoś kto nie miał nic z zdalnym nauczaniem nic wspólnego.
A jednym z minusów nauczania zdalnie jest niechęć niektórych nauczycieli do technologii, którzy albo nie umieją albo nie chcą uczyć w ten sposób. \"Macie pdf i róbcie\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org