wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SOR w Łomży

Domagam się od dyrektora Szpitala w Łomży , jako obywatel tego miasta , aby podał do wiadomości publicznej ,ilu pacjentów jest obecnie leczonych(nie tylko z COVID-19 dodatnich)ale wszystkich, ilu pacjentów jest badanych w SOR (nie tylko COVID-19 dodatnich).Podaję do publicznej wiadomości że w podobnych SOR-ach szpitali jednoimiennych, badanych jest kilkudziesięciu pacjentów ,czego jestem pewien.Lekarze rodzinni (większość) leczą poważne choroby ,przez telefon. My jeździmy od SOR-u w Kolnie , Grajewie , Zambrowie,Wyskiem Mazowieckiem. Dlaczego Pan dyrektor i NFZ nie potrafią pomóc innym niż COVID-19. ?

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Jaki SOR!!!
Z tego co wiem to jest leczonych około 30 osób
Ojciec znajomego, z Łomży, zmarł w wyniku niepełnej pomocy.
9 godzin od próby dostania się do szpitala w Łomży w końcu przyjęty do szpitala w Kolnie. Nie było sprzętu odpowiedniego do dializ.
Więc lepiej nie chorować!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Ja do Ostrołęki pojechałem, bez latania po Kolnie, Grajewie, itp. Uprzejma Pani przywitała mnie słowami że tylko koronawirusa im przywozimy. Ale bez innych większych problemów przyjęli i operacje zrobili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Choroby nie uniknie się ale trzeba wymagać od ludzi odpowiedzialnych za nasze zdrowie konsekwencji w działaniu na rzecz pacjentów.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Forum to nie jest odpowiednie miejsce na apel do Dyrektora Szpitala. Napisz do niego, a pochwal nam się reakcją i odpowiedzią. Wówczas wszyscy będziemy Tobie wdzięczni. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Forum ogólne jest właśnie od tego żeby poruszać na nim co nas boli, czego oczekujemy,co było złe i co można naprawić a może co zmienić w naszym codziennym życiu. I uważam że tutaj jest każdy równy a wypowiedź zależy od mądrości wypowiadającego się .

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

OK. Jak tak uważasz, to czemu nie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Napisz do radnego ze swojego okręgu i niech on się wykazuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Radni powinni ostro działać w sprawie przywrócenia SORu w Łomży w innej lokalizacji niż szpital, i oczywiście z \"załogą\" nie pracującą w \"zakaźnym\". Bo chyba to nie byłoby w porządku i stanowiłoby zagrożenie, gdyby np. pielęgniarka z miejscowego SORu w teraźniejszym \"zakaźnym\", pracowała na SORze w normalnym szpitalu w sąsiednich wskazanych miejscowościach?

Przywrócenie laboratorium, czy poradni w budynku szpitala nic nie da, bo ludzie będą się bać wizyty w takich warunkach tj. szpitala zakaźnego. Diagnostyka (laboratorium) będzie na pewno pomocna Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej, bo lekarz będzie mógł zlecić badania. W obecnych warunkach (zakaźnego) tego nie było. Ale i tak dominuje strach przed wizytą w budynku szpitala, i wiele osób woli jechać gdzie indziej często narażając życie i zdrowie.

Tak, że, Szanowna Rado Miasta rozpocznij kokretne działania! Społeczeństwo tego oczekuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Były pomysły na początku żeby oddzielić szpital od zakaźnego ale nie bo i poco? przecież ciemny lud i tak zagłosuje na te same gęby ;] Teraz mówią że się da bo poradnie mają wrócić i już nie przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

po *** likwidowali odzielny szpital zakazny w lomży , komuna specjalnie go budowała a pisory zlikwidowali.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Pejsmen nie ściemniaj. Podrzuć datę likwidacji łomżyńskiego zakaźniaka i powiąż tę datę z wówczas włodarzami rzekomo rządzącymi.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

To nie są pytania do dyrektora szpitala, rządzi szpitalem sejmik samorządowy,
natomiast rodziny ludzi którym wydarzyła się szkoda, z powodu nie właściwej opieki powinny szukać sprawnego prawnika, i dociekać swoich roszczeń w sadzie.
Pozostali Łomżyniacy, chyba czas zacząć zbierać podpisy i koalicję do wyrwania się z łap Białegostoku. Na swojego posła nie ma co liczyć.
o to kpina żeby nie było gdzie się leczyć w takiej Łomży.
Swoją drogą w tv słyszałem że nasi lekarze polecieli do stanów leczyć, a nas próbuje się leczyć tel. to co do stanów nie da się dodzwonić , czy jak?

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOR w Łomży

Temid. Pogięło cię? Nasi lekarze polecieli do stanów leczyć? Czego ty się nażarłeś? Odtrutka jest jedna - wypierdol telewizor za okno, czytaj mniej onetu i wyborczej. Gościu. Ocknij się panie Miller.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org