środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Księga wspomnień

zezowatego szczęścia vel 0-22



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Byli UB-cy i SB-cy na złość PiS-owi i w ramach protestu zrzekli się emerytur. Taka to solidarność u nich była i jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Pryszczata 19to letnia siusiumajtka Misia2 cieczki dostała ?
Szkoły zamknięte, siedzi szczyl w domu i wyPiSuje głupoty :)
Ta mala kvrevka cichodajka ruszy pewnie po weekendzie do galerii dorabiać na lodach :)
Mała suko, jednak zamieściłaś tu zdjęcie katechizmu swojego dziadka, bo tatuś za komuny, to jeszcze z jajca na jajco dziadkowi wtedy skakał :)
Ja z komuną, UB czy SB miałem i mam tyle wspólnego co ty z dziewictwem we wszystkich możliwych dziurach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Brawo Misia ale ten pasożyd legat to WSI siur ...Im nagrobków nie stawiają cif Szynukowicz żyje i nieraz choć w BULU i bez Sioguna to namawia do jak on to subtelnie mówi - Nawalania się dechą ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

0-22 chyba rozumiemy Twoje wpisy w stylu z \"Notatnika Milicjanta\" . Wiesz służba jak służba. Nie ma co się wstydzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Możesz teraz śmiało napisać i opowiedzieć nam, jak to Nysą z białym pasem na boku pociskało się na bombach po okolicy Łomży. Fajne wspomnienia musisz mieć. Wartkie akcje, zmienne sytuacje, codziennie coś nowego, musisz koniecznie podzielić się wrażeniami. Skąd znacie się z Misia2, że tyle o sobie wiecie ? To też warto by było poznać! Na Komendzie, w Komitecie już nie lubiliście się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

He,he Misia miała ciekawy pomysł 😂

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

Przyznam również, że Misia miała dobry pomysł :) Chyba trafiła, albo raczej na pewno trafiła celnie. Coś w tym jest na 110 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księga wspomnień

i czego to się można dowiedzieć o chamie z kownat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org