niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?

Przyglądam się parkowi im. JP2 i tak myślę sobie: czy stać Nas na taką rozrzutność w dobie suszy? Być może są ludzie, którzy lubią beton i pustkę wszędzie. Niemniej jednak myślę, że większość ma inne oczekiwania w tym temacie. Nie pada, bo trudno nazwać te 0,5mm deszczem, a w parku idą pełną parą zabiegi pielęgnacyjne, aż się kurzyło. Nie wiem, czy to jest totalna ignorancja, czy tylko wywiązanie się z \"kontraktu\". W Łomży z roku na rok jest coraz mniej zieleni, stąd też te reszki, które zostały dobrze byłoby zachować. logicznym jest, że w czasie suszy lepiej zostawić trawy i pozostałe rośliny w spokoju. Podlewanie z wodociągów miejskich mija się z rozsądkiem. Pozdrawiam myślących innaczej.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
trybun 30-04-20 16:57 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
kaanna 30-04-20 17:22 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
lewitan1860 01-05-20 07:07 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
LukasC 01-05-20 16:56 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
forciu 01-05-20 19:43 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
lewitan1860 02-05-20 08:30 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
TechKarol 04-05-20 11:10 
 Re: Czy Łomża jest bogata w dobie suszy?   
BlinkTootch 04-05-20 12:18 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org