sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sezon grzewczy

Czy w tym mieście ma być zakończenie sezonu grzewczego bo zaraz maj a grzejniki syczą i grzeją jak od kilku tygodni praktycznie upał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sezon grzewczy

U mnie grzejniki nie syczą, lecz normalnie grzeją - jeśli są zbyt gorące, to reguluję czyli zmniejszam przekręcając termostat np. na pozycję 2. I fajnie, że grzeją, bo nadchodzi ochłodzenie. Mieszkam na ostatnim piętrze w szesćdziesięcioletnim budynku, po termomodernizacji, i wcale nie jest mi za gorąco, podobnie jak sąsiadom z parteru.

Jeśli teraz wyłączą ogrzewanie, to dopiero przybędzie chorych i przeziębionych.

Nie prowokuj więc zakończenia sezonu grzewczego i wyłączania ogrzewania. Włącz natomiast mniej egoistyczne myślenie i pomyśl, że być może obok ciebie mieszkają starsi schorowani ludzie, rodziny z małymi dziś etc, którzy cieszą się z ciepełka. A jeśli im za gorąco, to regulują temperaturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sezon grzewczy

Na grzejniku jest takie pokrętło. Należy je przekręcić w pozycję \"0\", to grzejnik nie będzie grzał i syczał ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org