piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
policja

dzisiaj jadąc ul.szosa do mężenina przy ogródkach działkowych policja wyskakiwała z krzaków z radarem, czy to normalne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Pro Pislamista ...Jak chcieli złapać to musieli się ruszać żwawo znaczy wyskakiwali...Za rudego wysyłali pismo ,że w tym dniu o godz takiej zrobią przeszukanie i proszą o przygotowanie się ...Oczywiście dla gangsterów zaprzyjaźnionych z rudym np prezes klubu Łubu Dubu pan Marcin Plichta i Amber Gold...
Wolę tych co się ruszają od tych co po majtach popuszczają ze strachu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Nie wiem jak teraz ale wcześniej było tam ograniczenie do 40 więc można ich tam było dość często spotkać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

no własnie,jechałem dosłownie 30 na/h wyskoczyli z krzaków z radarem jak za komuny aby 500 dowalić i zdziwko.tępe pały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

No właśnie, jakie tam jest ograniczenie, dawno tamtędy nie jeździłem.

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Haha tępa pała to z Ciebie - stali na „bombach” to jedno, drugie to ich ulubione miejsce od zarania dziejów, po trzecie zawsze stają podobnie przod lekko wystaje, wiec zamiast wzrok w telefon to sie patrz uważnie, po 4 tam jest 40!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

To się cieszcie , że nasza policja tylko tak łapie piratów, bo np w Austrii policja mierzy oczami prędkość, i jak policjant powie, że jechałeś za szybko to tak jest, i odzywka proszę udowodnić kończy się sprawą w sądzie i oczywiście o wiele większą karą. A ukrywanie fotoradarów w gruchotach przy drodze, koszach na śmieci, wnękach drzew itp. to norma i jakoś nikt tam nie krzyczy, że to polowanie na kierowców. Albo mierzenie prędkości z drona , helikoptera za pomocą stopera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Kierowcy powinni zdawać egzamin z prawa użycia broni, a w razie popełnienia śmiertelnego zamachu na życie innego człowieka odpowiadać na równi z szaleńcem strzelającym na oślep do bezbronnych ludzi. Załatwiłoby to kwestię pijanych driverów i tych którym świat skurczył się do rozmiarów wyświetlacza smartfonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Patrzcie w góre , dzisiaj sypią nam od rana !!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

\"Patrzcie w góre , dzisiaj sypią nam od rana !!!\"

To fakt, dziś wnuk mnie woła i pyta czemu niebo takie dziwne. Skvrvysyny...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jak się zapi....e.. R.. Dala jak idiota to się ma mandaty znak jest po to by się dostosować. Bardzo dobrze dla mnie to mogą wyskakiwać.
Jakoś wszyscy nie dostają mandatu czyli można jechać tak by w mieście ktoś mógł bezpiecznie przejść przez jezdnie lub włączyć się do ruchu.
Ale blmy i bkle myślą że są u siebie na brukowej drodze starym wieswagenem z telefonem w ręku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Z tego co się orientuje to tam już niema ograniczenia do 40 ale by się przydało. W całym mieście na ulicach z ciężkim transportem jest 40 a tam zdjęto po remoncie.
Co się na tej ulicy wyprawia to głowa mała. Policja to tam mogłaby ustać z rana przed 6 wtedy TIRy zasuwają jak samoloty na pasie startowym.
Jeździ tam jeszcze taki dzban w sportowym samochodzie i jak musi przejechać przepisowo to potem kilka dni ciężko choruje na niedoj#banie mózgowe i z licznika mu nie spada 100km/h z niebezpiecznym wyprzedzaniem na ciągłej. O właśnie przejechał. Pozdro dzbanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

do @anty... - tak, to normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

A tutaj podobny dzban z niedoj#baniem płata czołowego mózgu przykozaczył w swojej furmance.

https://regiony.tvp.pl/47741682/tragedia-w-szczytnie-mustang-wjechal-w-wozek-z-blizniakami

Pozdro dzbanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Takich wózków z bliżniakami jeżdzi bardzo mało więc kierowca mógł zostać zaskoczony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org