czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Witam mieszkańców Łomży.
Jakkolwiek nie zwykłem się udzielać w tej formie w przestrzeni publicznej przeglądając forum ogólne naszego lokalnego portalu postanowiłem zupełnie bez negatywnych emocji zareagować na liczne wpisy dotyczące \"niewydolności\" naszego szpitala jednoimiennego i jego personelu.
Los sprawił, że jestem pozytywnym pacjentem oddziału zakaźnego i po wielu dniach wysokiej gorączki odzyskuje formę z nadzieją na szybki powrót do domu. Pewnie wielu obecnych na forum, którzy wiedzą wszystko z najlepszych źródeł informacji, próbujących wzbudzić tanią sensację, hejt, szkalować innych i udawać znacznie mądrzejszych niż los ich w rzeczywistości obdarzył i tak nie przekonam. Nawet bym nie próbował bo szkoda koncentrować się na jednostkach tak małym, prostym wręcz prymitywnym w swojej istocie.
Piszę do tych, którzy rzeczywiście myślą, współczują, wykazują się empatią, solidaryzują się ze społecznością naszego miasta i problemami tego trudnego dla nas wszystkich okresu, są faktycznie godni być łomżyniakami a takich jestem przekonany jest 99%.
Sytuacja w naszym szpitalu jest w pełni opanowana zarówno przez profesjonalny personel lekarski jak i służby pielęgniarskie. Procesy lecznicze przebiegają w sposób efektywny i zmierzają do jak najszybszego przywrócenia zdrowia pacjentom. Dzieje się tak mimo małych bo przecież tylko kilkunastodniowych doświadczeń wszystkich lekarzy w tym kraju. Dostępne są stosowane w kraju i na świecie leki wspomagające proces leczenia. Zespół medyczny jest niezwykle uprzejmy, miły, chętny do pomocy mimo, że faktycznie ryzykuje każdego dnia przychodząc do pracy.
Skromnie twierdzą, że taki mają zawód i nie ma o czym mówić. Jak donosi dyrekcja szpitala duża ilość pracowników jest niedostępna ale ta która pracuje jest warta każdych pieniędzy i przede wszystkim wdzięczności pacjentów.
Każdego dnia do tego miejsca może trafić każdy z Was, członek waszej najbliższej rodziny czy najukochańsza wam osoba i jestem przekonany że znajdzie profesjonalną opiekę i leczenie póki ludziom tu pracującym starczy zdrowia, sił i środków by to realizować.
Jako łomżyniacy, zamiast nieprawdziwych i destrukcyjnych komentarzy stwierdzających nieprawdę, powinniśmy wspierać, budować siłę, nadzieję, wiarę i wdzięczność dla pracującego tu zespołu. Taka nasza postawy jest dziś adekwatna do rzeczywistej sytuacji łomżyńskiego szpitala jednoimiennego.
Wszystkim mieszkańcom naszego rodzimego miasta, życzę dużo zdrowia oraz jeszcze więcej rozsądku i mądrości. Zastosujmy w tym trudnym dla wszystkich czasie znaną nam maksymę Jana Pawła II \" \"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali\".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

a uważasz ,ze co mieszkancy robią? nie wiem po co te uwagi? Gdybyśmy my mieszkancy mogli to juz dawno byśmy załatwili środki ochrony dla personelu szpitala ale rząd wszystkie mozłiwości zakupu zablokował.

opowiedz lepiej jak sie zaraziłeś i gdzie oraz jakie miałes objawy skoro masz ochotę się podzielić informacjami.

życze powrotu do zdrowia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Personel to jedno - ale to co z dnia na dzien zrobiono ze szpitalem to drugie... nikt nie wieszał „psów” na pracownikach tylko na decyzji, ktora wywróciła do gory nogami Szpital i caly nasz makroregion. Dodatni - spoleczenstwo jest wpienione na to, ze krzyczało sie ze wszystko jest fajnie a nie bylo nic - jest takie powiedzenie, ze martwy snajper nikogo nie zastrzeli, a wyłączony z działań ratownik nikogo nie uratuje..i na koniec Twoj post nie brzmi jakos wiarygodnie, bo nasze wiarygodne emocje byly wywołane wieloma czynnikami zupełnie nie mającymi nic wspólnego z sama praca personelu, bo ten z dnia na dzien wysłano na wojne ze scyzorykiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

re: Dodatni

Jak dla mnie Twój post jest kompletnie niewiarygodny i śmierdzi mi na kilometr kryptoreklamą chorej sytuacji w której polityczną decyzją i gwałtownie z dnia na dzień znalazła się załoga szpitala w Łomży, do której nikt na tym forum akurat nie miał pretensji.
Analizując ten post wydaje mi się też niewiarygodne, że jego język jest tak strasznie wysublimowany, że aż nierzeczywisty, jakby opracowany przez niezłego propagandystę. Sytuacja w szpitalu jest jaka jest, a cała prawda o niej wyjdzie jak pojawi się tam kilkuset zarażonych, czego oczywiście nigdy nie należy życzyć. Dla mnie dużo bardziej wiarygodne są wypowiedzi byłej p.o. dyrektor Chilińskiej, czy też pielęgniarki p. Krynickiej.
Tak więc nie pitol głodnych kawałków na forum, tylko jeśli jest tak koncertowo, to śmiało panie dodatni, jako \"ozdrowieniec\" daj swoją twarz do jakiegoś łomżyńskiego medium z listem pochwalnym jeszcze bardziej podpicowanym niż ten na górze.
Wtedy dopiero uwierzę, że jesteś rzeczywistym bytem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Mi też coś w poście się nie klei, ale.....Do załogi szpitala nikt nie miał na forum pretensji? Oj był taki jeden co miał, taki paplakopodobny gnom,z chęcią by karał ludzi za to że mówią prawdę i za to że z obawy o swoje zdrowie śmieli mieć niektórzy odwagę powiedzieć,że bez odpowiedniego zabezpieczenia odmówią leczenia pacjentów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym


Autor: Dodatni (---.centertel.pl)Data: 03-04-20 23:31
//////////////////////////////////////////////////////////////

Dyrektor szpitala to nie załoga, dyrektor to osoba decyzyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Wpis @Dodatni ma na celu utwierdzenie nas w przekonaniu o słuszności decyzji wojewody.
Prawda jest inna, proces przekształcania można było wydłużyć w czasie. Tak jak w Ostrołęce. Szpital mógł funkcjonować i w tym czasie można było montować śluzy i szkolić personel.
A tak szpital zatrudniający tysiąc osób z 530 łóżkami stoi 3 tydzień pusty, a lokalni pacjenci błąkają się po okolicy w poszukiwaniu opieki zdrowotnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Faktycznie post Autor: Dodatni jest laurką dla personelu medycznego naszego szpitala.
I nie mam wątpliwości, że należą im się podziękowania za dotychczasową pracę.

Jednak jakoś nie zauważyłem tam wychwalania obecnego dyrektora,
jak i poparcia dla decyzji decydentów o przekształceniu naszej placówki w szpital jednoimienny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

ale o co chodzi pytal klasyk co ten pan chce nam przekazac to ze personel mamy wspanialy to my lomzanie wiemy a to ze wpis to prowokacja jakiegos kacyka tez wiemy

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Może ten komentarz to była odpowiedź na założony dwie i pół godziny wcześniej temat :

Temat : Służba zdrowia w łomży
Autor: zara zara (---.76.127.203.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 03-04-20 21:07

cyt. Służba zdrowia jest niewydolna, medycy nie są w stanie poradzić sobie z tak duża ilością zakażonych.
Niby jak ma być wydolna jak 15% angażuje sie w walkę , 30 % unika jak tylko może kontaktu z chorymi a cała reszta od powstania zakazniaka na L-4
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=814467&t=814467

W tym temacie, to chyba autor nie przedstawiał łomżyńskiej służby zdrowia w pozytywnym znaczeniu.
Ruszcie głową .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

jakie mądrości tutaj piszą.... wow wow wow.
inteligencja milion procent hahahahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Jak byś chciał wiedzieć prawdę ty nieznany leczony w szpitalu to jeszcze za komuny w ściśle tajnych planach pzpr ten szpital był wpisana jako szczególny na wypadek wojny z czego pis obecnie skorzystało przekształcając go na zakaźny ,pis panicznie boi się i troi ,by obywatele polski nie dowiedzieli się PRAWDY ,a prawda was wyzwoli J.Ch....W tym do władz R.P.....https://m.youtube.com/watch?v=FxcxlJ0aGkE......

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Jak szpital nie potrafi zadbać o coś tak banalnego jak czystość WC to nie powinien leczyć ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org