czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zegarek dla faceta

Cześć,

niestety mój mąż nie jest za bardzo zadbanym człowiekiem mimo iż kiedyś taki był :( Mimo to bardzo go kocham i zastanawiam się czy jakbym mu kupiła kilka eleganckich rzeczy to może zacząłby na nowo bardziej dbać o siebie? Moze jakaś koszula, zegarek czy eleganckie buty? Co myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Zależy, w pierwszej chwili pomysł wydaje się bardzo fajny, ale (na przykładzie mojego przyjaciela) nie do końca. Otóż ów mój przyjaciel, bardzo był zachwycony, gdy jego żona zaczęła spontanicznie robić mu prezenty, nowa koszula, markowe buty, jeansy. Biedaczek bardzo się cieszył, chełpił wręcz, jaką to on ma najcudowniejszą żonę nie to, co my koledzy z pracy. Niestety jego szczęście nie trwało zbyt długo, po jakimś czasie się okazało, że, jego najcudowniejsza żona robiła mu prezenty z poczucia winy, a winą była jej zdrada.
Czasami jednak jest szczerze porozmawiać, po prostu mu to powiedz, że byłoby fajnie, żeby znów zaczął o siebie dbać tak jak na początku waszej znajomości.
Jeśli Ciebie kocha, to zrozumie.

Pozdrawiam

Ciechosław-Staropolski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Kup zegarek Roleks najtańszy to 4000 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Elegancję to trzeba mieć w genach, a jak przystroisz kołek w płocie , to on i tak pozostanie kołkiem. Jedna koszula czy buty, tu nic nie zmienią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

\" 4000 tys \" to duża kwota... Jeśli dobrze liczę, to 4 miliony. Powodzenia w zakupie życzę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Badziew jakich mało. Odradzam wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Facet powinien mieć co najmniej 2 zegarki, wizytowy i sportowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek dla faceta

Z Lorus bym sprawdziła zegarki. Nowoczesne, trwałe, cenowo przystępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org