czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapicer meblowy i eko-skóra

- Poszukuję solidnego tapicera (najlepiej z Łomży), który wymieni tkaninę obiciową na kanapie.
Proszę o ewentualne namiary.

- Co myślicie o meblach z eko-skóry?

Dziękuję za poważne potraktowanie tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

idź do Fargotexu na legionów, za Mediaexpert. tam wybierzesz materiał, doradza ci dobrego tapicera i dowiesz sie na temat ekoskóry (ktora tez mozesz tam kupic)

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Dziękuję za podpowiedź.

Chciałabym jednak usłyszeć opinie o konkretnych fachowcach z terenu miasta. Może ktoś z Was zlecał wykonanie takiej usługi i ma określone zdanie?

A odnośnie mebli z eko-skóry - wszystkie za i przeciw wychodzą najczęściej "w praniu". W momencie zakupu wszystko wygląda ładnie, a potem...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Tak,tak do fargotexu naciągną Cię na jakieś drogie szmatki, które rozejda sie po miesiącu, bo sprowadzane z Chin. Mówię z doświadczenia, / i omijam dużym łukiem/ i nikt Ci tam nic nie doradzi szczerze i fachowo. Tapicerów w Łomży szukac jak na lekarstwo i chyba lepiej pokusic się o nowy mebel. A eko - skóra łatwo się czyści, ale trochę grzeje w pupę. Jest dużo przyjemniejsza od naturalnej / miękka/. Poszukaj w firmie Wajnert lub Wejnert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Nie wiem jak dziś mają się jakościowo tkaniny obiciowe w Fargotexie, ale kiedyś były dość dobrej i wysokiej jakości. Nie były chińskie, raczej sprowadzane były z Belgii, Turcji czasem USA. Koszt obicia mebla nie jest tani, lepiej dołożyć parę złotych i mieć mebel nowoczesniejszy.W Łomży przyzwoicie robi Wilk okolice spokojnej, w inrernecie poszukaj powinne byc dane.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Witch, widac, ze fachowiec z ciebie swietny :) tak sie sklada, ze material sprzedawany w Fargotexie produkowany jest w Turcji. i skoro jest to jedna z najlepszych firm w Polsce, to cos to mowi. a co do Wajnerta, to w duzej mierze zaopatruje sie wlasnie w Fargotexie. wracajac do Eko-skóry - to chyba logiczne, ze bedzie gorsza jakosciowo od naturalnej i bedzie miala mniejsza trwalosc. a to czy jest bardziej miekka, czy sztwywniejsza to zalezy od jakosci, czyli od jej rodzaju. jesli chodzi o meble domowe, to polecam z tkaniny szenilowej, badz skóry; Eko - nadaje sie bardziej do uzytku gospodarczego, gdzie latwo wszytsko zmyjesz, ale nie potrzeba tyle komfortu... co do tapicerow, to Wilk jest Ok- tyle,ze drogi. oprocz tego Pianko w jednaczewie i Serafiński w lomzy, ale do tego nie znam adresu ani namiarow

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Mebel nie jest stary i w dobrej kondycji, a problem polega na tym, że nie bardzo pasuje do wystroju (po zmianie kolorów we wnętrzu) dlatego myślę o tej "przeróbce".
Wydaje mi się, że wystarczyłoby nawet uszycie zdejmowanych pokrowców, jeśli tylko ktoś zechciałby i potrafił to zrobić.

Znalazłam dwóch tapicerów o nazwisku Wilk (Dariusz i Wiesław), którego polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Chodzi o Dariusza, Wiesław również jest tapicerem, ale nie wiem czy jeszcze coś robi.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Rzeczywiście, pisałaś okolice ul.Spokojnej (P. Dariusz jest z ul. Wesołej).
P. Wiesław to ul. Witosa - zupełnie inny punkt miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Polecam pana o nazwisku Wilk.606721358.Jesli chodzi o materiał obiciowy,to eko-skóra nie"oddycha",nie jest przytulna.Jakościowo najlepsza jest obiciówka"arras".Nie wiem jak Ci to pasuje do wystroju wnętrz.Osobiście nie polecam wzorzystych mebli.Trzeba uważać żeby w pomieszczeniu nie było "pstro".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Hauzer , z Ciebie tez nie lichy agitowiec. Rozumiem,że skoro tam pracujesz / fachowe słownictwo znajomość tematu/ to i czujesz sie lojalny ale ,proszę nie kłam, bo tkanin wcale nie mają dobrych a lata świetności też dawno za nimi. Teraz tylko kredyty spłacają. Sam fakt dziesiatek zatrudnianych i zwalnianych tam ludzi mówi sam za siebie / a jak wiesz markę firmy i jej prestiż buduje się choćby przez pryzmat klasy i poziomu właścicieli. / Ja mówię o jakosci tkanin i obsłudze z własnego doświadczenia i nie sądze by teraz było lepiej i z własnego doświadzcenia nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

wiec grubo sie mylisz, bo nie pracuje w tej firmie i nie czuje zadnego obowiazku lojalnosci. wypowiadam sie obiektywnie. chyba masz cos osobistego do wlasciciela tej firmy, bo nie pierwszy raz jedziesz na te osobe badz firme. pamietam twoje posty przy okazji wyborow etc. to czy ktos kredyty splaca czy nie, to nie twoja sprawa. za malo masz swoich problemow? brac i splacac kredyt w tej chwili?! chyba ktos glupi wklada teraz swoje (duze) pieniadze, kiedy produkty bankowe sa tak tanie... no ale odeszlismy od meritum; skoro nie maja dobeych tkanin, to dlaczego ciagle zaopatruja sie w F. duze fabryki? ktorym zalezy na jakosci swoich mebli... nie sadzisz, ze twoje, podbudowane jakims prywatnym incydentem, osamotnione zdanie nie jest zbyt wiarygodnym wyznacznikiem jakosci produktu? powiedz mi, ze sie myle - nie chce mi sie szukac i cytowac twoich wypowiedzi z forum, mam duzo przyjemniejsze sposoby spedzania czasu...
pozdrawiam

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Naprawdę nie rozumiem po co te słowne utarczki.
Spójrzcie jaką piękną pogodę mamy za oknem :-)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Jeśli osamotnione to zapytaj na formu w oddzielnym temacie / Nie pamietasz moich postów bo ich nie wiele było / tylko przeczytałeś/ wiec powinienieś obiektywnie stwierdzić ,że czasami nawet broniłem właściciela F jako fana piłki nożnej, sponsora, niedoszłego radnego itp / zreszta nie jego jednego/ a urazów osobistych do tego pana ma wiele osób. Tkaniny jak tkaniny , chcesz to pokażę Ci jak rozeszła się tkanina ma meblu po 6 miesiącach normalnego użytkowania, choć zapewniano mnie że jest bardzo solidna a reklamacji nie przyjęto. Duże, poważne firmy juz dawno zmieniły dostawców i cóż...może bądź DJ bo to Ci dobrze wychodzi a są szanse że juz nie będzie czego dziedziczyć.
Tak na marginesie nie możesz pisac obiektywnie bo o własnym tatusiu nie da się pisac bezstronnie :-)
Najlepiej nie karmic TROLA, a cała ta gatka z eko - skórami ma nie wiele wspólnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

powiedzmy, ze mylisz sie grubo co do mojej opinii na ten temat, ale pozostawie to juz bez komentarza; cos tam wiesz, ale na pewni nie na tyle, zeby pisac to co piszesz. jesli mnie znasz, to wiesz jakie mam podejscie do tematu; jesli nie, to nie wnikaj.
pozdrawiam

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

504 927 328 będziesz zadowolona

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

nie polecam eko skóry po 2;3 latach zaczyna pękać no i jestjuż po gwarancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

EKO SKURA to badziew.................Nigdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

jak masz już skorzystać z usług tapicera to chyba warto było by też sprawdzić inne firmy, nie tylko te lokalne. Z tego co ja wiem, to ta firma http://meble-skorzane.com/szczegoly/items/chesterfield.html , też zajmuje sie tapicerowaniem i robią to bardzo dobrze. Realizują projekty z całej Polski, nie mają w tym żadnych ograniczeń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Jeśli już decydujesz się na eko - skórę zwróć uwagę na to, aby była ona wysokiej jakości. Ze swojej strony mogę polecić Ci skaj dostępny w ofercie tej firmy: https://kravczyk.com/oferta/skory-sztuczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Ja sama tapicerowałam swój fotel - trochę się namęczyłam, ale było warto! Kupiłam dobrej jakości tkaniny, więc mam pewność że fotel będzie ze mną na dłużej! ;) Ale radziłabym Ci nie wybierać ekoskóry - zdecyduj się na tkaniny imitujące ekoskóre - nie będą pękać i będą ciepłe w dotyku :)
Zobacz tutaj: https://www.mir-tex24.pl/12-tkaniny

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer meblowy i eko-skóra

Apropo tematu - myslę ,że warto mieć także namiary na sklep w którym można wybrac dla siebie odpowiednie materiały do mebli tapicerowanych. Sklep internetowy Kameleon oferuje między innymi różnego rodzaju tkaniny obiciowe http://sklep.kameleon.pro/tkaniny-obiciowe w dobrych cenach , warto więc zajrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org