środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Meble z litego drewna

Witam.
Czy w naszym mieście jest popyt na produkty wykonane metodą stolarstwa tradycyjnego? Oczywiście wszystko z drewna, w dobie wszechobecnej płyty mdf pewnie grono odbiorców jest bardzo wąskie? Uprzedzam-to żadna reklama (mimo, że zajmuję się ich produkcją) a bardziej rozeznanie lokalnego rynku.
Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Tak, Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Na pewno wracają do łask.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Wracają do łask o ile trafi się dobrego fachowca. Lite drewno wymaga fachowca, aby szanowne mebelki nie rozjechały się po jakimś czasie. Ponadto liczy się dobrze przygotowany materiał (sezonowany odpowiednio) + fachowiec, dopiero wówczas można mówić o zadowoleniu i o powrocie do łask.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Meble z litego drewna prezentują się lepiej niż te z płyty i są trwalsze... ja mam jedną meblościankę z litego drewna i mimo upływu lat ona nadal prezentuje się dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

drewniany elegancki stół nie będzie niestety tani :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Jesli mogę coś podpowiedzieć to odradzam meble z litego drewna. NIe dlatego, że mi się nie podobają ale są bardzo drogie tak więc będzie to jednak trochę kosztowne.
W wielu sklepach znajdziesz naprawdę świetne meble, które imitują prawdziwe drewno a jednak nie są tak kosztowne - w linku znajdziesz odnośnik do sklepu Arkadius meblearkadius.pl/tag/szafki-rtv-narozne/. Zerknij sobie na ich ofertę.
Właśnie tam zamawialiśmy jakiś czas temu razem z mężem meble.
Jestem zadowolona.
Myślę,ze ten model mógłby Ci wpaść w oko:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Według mnie popyt na meble drewniane będzie niewielki i bardziej wśród zamożniejszych klientów. Meble drewniane są znacznie droższe i cięższe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Meble z drewna mają swoich fanów, ale trzeba stawić czoła prawdzie w oczy - mało kogo już stać na meble wykonane z drewna. :( Tylko dlatego wszyscy decydują się na ikea-szajs :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Niedawno remontowałem moje mieszkanie i wymieniałem wiele mebli oraz akcesoriów, dlatego skorzystałem za oferty polecanego mi sklepu z meblami, gdzie zamówiłem m.in. stojak na ręczniki . Moim zdaniem mają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Takie meble są po prostu doskonałe w moim przekonaniu. One są po prostu doskonałe, jak dla mnie!!!
_______________________________
RzetelnePrace.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

To prawda, że meble z litego drewna są drogie, ale jednak cena stoi przede wszystkim za jakością... mam w domu zarówno meble z materiałów drewnopodobnych jak i z drewna litego np. taki oto stół : https://stolarnialobzow.pl/sklep/stoly/stol-debowy--brown-niko i naprawdę bez porównania z całą resztą. Meble z drewna litego są drogie, ale jest to zakup na długie lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

To prawda, że meble z litego drewna są drogie, ale jednak cena stoi przede wszystkim za jakością... mam w domu zarówno meble z materiałów drewnopodobnych jak i z drewna litego np. taki oto stół : https://stolarnialobzow.pl/sklep/stoly/stol-debowy--brown-niko i naprawdę bez porównania z całą resztą. Meble z drewna litego są drogie, ale jest to zakup na długie lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Zastanawiam się co zrobić z tą ścianą na której jest gniazdko, jakoś pusto


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Widzę, że lubisz loft. Jak lubisz czytać, to zrób sobie tam kącik czytelniany: średniej wysokości regał, mini stoliczek na kawę, lampa stojąca i fotel z podnóżkiem. Pół tej ściany możesz obłożyć czarnymi lamelami dla pazura ( tak z cztery listwy).

Jeśli nadal nie będizesz miała inspiracji, daję namiar na biuro projektowania wnętrz: https://marengo-architektura.com/
Powinni doradzić jak to urządzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Dzień dobry,
W Warszawie istnieje zapotrzebowanie na produkty wykonane tradycyjnymi technikami stolarskimi. Tutaj można skorzystać z rabatu https://inzynieria.com/budownictwo/wiadomosci/66619,jak-nie-utonac-w-rachunkach-za-klimatyzacje-w-letnim-sezonie-2023

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble z litego drewna

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z meblami i wyposażeniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. tanie krzesła do salonu i wiele więcej. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt do nich znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org