czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akcesoria BHP

Gdzie w Łomży można kupić sprzęt i akcesoria BHP? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Opcji jest dosyć dużo.
Proponuję sprawdzić w pierwszej kolejności takie sklepy jak:

1. Alda BHP przy Łąkowa 23
2. Sortyment przy Spokojna 192


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

3. Brajan BHP Plac Niepodległości 17
4. BricoMarche i Farbex też mają trochę rzeczy

Legends may sleep, but NEVER die ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Ja takie rzeczy zamawiam przez Internet. Wiele rzeczy znaleźć można w atrakcyjnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Wiele rzeczy znaleźć można w sklepie Internetowym, w atrakcyjnej cenie. Ja coraz częściej robię zakupy w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Można dużo w internecie, ale buty wybieram tylko na miejscu. Centrum BHP polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Przede wszystkim to dość istotną sprawą jest to aby wiedzieć także czego de facto potrzebujemy. Akurat ja jestem zdania, że bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie kupić tabliczki teren prywatny. Ja takie rzeczy właśnie kupuję w https://znaki-bhp.pl/produkty/100_tereny_prywatne_i_sluzbowe i myślę, że to jest dobra opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

Także instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest niezbędna do zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich osób w miejscu pracy. Warto pamiętać, że przepisy przeciwpożarowe powinny być regularnie weryfikowane, aby upewnić się, że wszyscy pracownicy znają odpowiednie procedury. Co więcej, dobrym pomysłem jest wyraźne oznakowanie wyjść ewakuacyjnych, a także posiadanie systemu wykrywającego potencjalne zagrożenia pożarowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcesoria BHP

W jaki sposób Wy dbacie o odpowiedni sen Waszego dziecka i dlaczego? Z jakich produktów korzystacie? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, ktora dostarcza rozwiązania z zakresu dbania o sen dziecka, w tym np. śpiworek do spania dla rocznego dziecka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org