czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parkowanie pod blokami vol. 2

Niedawno poruszałem na forum temat parkowania pod blokami przy Niemcewicza 3 - 5.
Los chciał, że rankiem w Święto Zmarłych w bloku nr 3 wybuchł pożar. Interweniowała Straż Pożarna lecz dojście do bloku mieli z ulicy Przykoszarowej gdyż dojazd do bloku uniemożliwiały... zaparkowane na chodnikach auta.
Czy musi dojść do tragedii, żeby banda ignorantów raczyła ruszyć dupy na parking a nie wjeżdeżać niemal do klatek?
Może w końcu policja zacznie egzekwować przestrzeganie przez kierowców przepisów ruchu drogowego (zakaz ruchu wszelkich pojazdów) i parkowania w czasie powyżej 15 minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Gwoździkiem po drzwiach pogonić leni i tępaków ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Szmaragdowa 5, 7 i 9 w szczycie bloków jak wół stoi znak droga pożarowa, ale mieszkańcy nic sobie z tego nie robią. Połowa drogi codziennie zablokowana. Mało tego, właściciele busów i nie tylko z osiedla perspektywy upodobali sobie parking przy Szmaragdowej 5. Od jakiegoś czasu stoją tam znaki dotyczące parkowania aut powyżej 5 metrów długości i informacja o tym do kogo należy parking. Żeby nie było zdziwienia jak ktoś zadzwoni i będą płacone mandaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

\" (zakaz ruchu wszelkich pojazdów) i parkowania w czasie powyżej 15 minut.
\"
nie no.. jezeli bedziesz stal z telefonem, kamera i zadzwonisz 997, wtedy spoko ;) bo jak inaczej potwierdzisz te 15 minut ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Elsdi zgadzam się! Mało tego właściciel pojazdu o Rej. CB.... nagminnie stawia samochód (przypuszczam ze wraca pozna pora bo i do południa on stoi) na samym zakręcie drogi utrudniając wjazd i wyjazd. Często pod katem i na samym zakręcie ale pod klatka. Zaparkować częściowo na chodniku rownolegle do bloku to co innego niż na samym zakręcie utrudniając i wyjazd z parkingu i widoczność. Czy niektórym naprawdę brak wyobraźni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Robić zdjęcia i wrzucać na Krajową Mapę Zagrożeń, zazwyczaj pomaga.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Sorki \"czasomierz\" ale nie było takiego święta...Jest za to święto Wszystkich Świętych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Ok, Święta Zmarłych może nie ma, za to był pożar i pobudka o 6 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Zapraszam na Broniewskiego 1,2,3. Tu dzieją się rzeczy nadzwyczajne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Do \"deleta\" 1 listopad to Wszystkich Świętych. 2 listopad to \"Święto zmarłych\" inaczej \"Zaduszki\" Spytaj się Weronika swojej matki lub babki czemu jesteś taka tępa dzida.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Nie każdy może być baronem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Inna sprawa ze po godz 19 na większości parkingów brak wolnych miejsc do zaparkowania i nie ma gdzie zaparkować pojazdu... ( co nie usprawiedliwia oczywiście parkowania na drodze pożarowej). Wiedzą o tym Ci którzy mieszkają blokach i korzystają z aut.

\\\"to wy jesteście odpowiedzialni za moją nieodpowiedzialność... \\\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Znacznie częściej kierowcom nie chce się ruszyć czterech liter na parking oddalony o kilkadziesiąt metrów. Pod klatką znacznie bliżej. Czasem wracam do domu ok 20 - 21 i muszę zrobić 70 metrowy spacer z parkingu (na którym są wolne miejsca), tymczasem pod blokiem chodniki zastawione autami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Cóż, taki mamy klimat, że jak pada, to nie ma co się dziwić, że nie chce się chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

edos, Broniewskiego 1, 2 i 3 to najdłuższe bloki w Łomży, do tego są po 3 mieszkania na piętrze, zdarza się, że rzeczywiście nie ma gdzie zaparkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

bob krajowa mapa zagrożeń to ściema jakich mało. na Śniadeckiego kiedyś parkowało się na chodniku, nikomu to nie przeszkadzało i nic nie tarasowało ale wprowadził się pewien gość i zaczął wydzwaniać na Policję i Straż Miejską. a ja sprawdzałam na tej KMZ czy to miejsce jest zaznaczone i jest. Policja przyjeżdża na wezwanie ale jak nie jest wezwana to przejeżdża obojętnie. Mają w ***** egzekwowanie prawa. Ja dostałam raz mandat i już nie stawiam ale są tacy co ciągle stawiają nieprawidłowo i śmieją się z tego, widać są równi i równiejsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

W naszym kraju utarło się, że można parkować gdzie się chce i jak się chce. Nie jest to zależne od pogody. U mnie pod blokiem parkują nowo zamieszkali którzy trzymają po dwa samochody, gówniarstwo zwykłe bo starsi mieszkańcy zamieszkaniem i wiekiem muszą parkować bardzo daleko bo przecież takie przyjezdne co im rodzice rolniki kupali chałupę niestety nie nauczyli szacunku do starszych ludzi i on młody będzie parkował przed samą klatką a starszy człowiek zapiernicza po 100 metrów z zakupami do domu. Nigdy nie parkowałem tak blisko nawet jak było wolne miejsce, bo się rozejrzałem i widziałem, brak jeszcze kilku samochodów starszych sąsiadów to specjalnie im te miejsca zostawiałem. Ale teraz się to nie liczy, zasrańce maja to w *****.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Ciekawe czy taki cwaniaczek z ciebie by był jakby ktoś przyłapał cię na rysowaniu auta gwoździem. Dlatego ja mam kamery w aucie na takich ludków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie pod blokami vol. 2

Rysowanie auta za złe parkowanie to sku......wo. Zawsze uważałem to za patologie i to z samego dna bo coś takiego może zrobić tylko ktoś kto niczego w życiu nie kupił ciężko pracując.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org