piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oczyszczanie twarzy Łomża

Hej. Pytanie raczej do dziewczyn/kobiet. Znacie salon kosmetyczny gdzie za przystępną cenę można oczyścić twarz? Chodzi o takie oczyszczanie zaskórników itp. Zależy mi na dobrej robocie. Może kogoś polecicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Mazowiecka 1 lokal 24 beautu studio, Pani Edyta 668235209 nie wiem ile kosztuje ale zna sie na tym, cene można wynegocjować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Na ks.Anny przy głownej drodze Salon Natura Pani Iwonka bardzo dobrze robi bo juz lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Pytaj w zakładach blacharsko-lakierniczych



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

zrob sama wlasnymi silami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

dzięki ;))
a co do "miłego postu"- mało śmieszne.. mało inteligentne. pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Zdecydowanie Cosmeo na Kazańskiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Mnie z zaskórniaków to dokładnie czyści moja Mariolka,a zwłaszcza jak troszkę zakręcony wracam od kolegów,a spodnie z portfalem powieszę na krześle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

zaskorniaki to poszly na wyprawke szkolna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

haha ;D _maly_ to raczej do Twojej Mariolki się nie wybiorę ;D
jeszcze jakieś propozycje? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

jeszcze jakieś propozycje? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

A nie lepiej samemu w domu zrobić sobie oczyszczanie? Świetnie sprawdzają się ultradźwięki, które nie tylko usuwają martwy naskórek, ale również ujędrniają skórę. Tutaj http://greenwitch.pl/gladka-skora-prosze-bardzo-ultradzwieki-w-kosmetyce/ można dowiedzieć się więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Kobietą może nie jestem, ale w ostatnim czasie moja połowica sporo na ten temat mówiła, więc mogę Ci pośrednio przekazać jej słowa ;)
To oczyszczanie to podobno nie jakaś filozofia i wszędzie zapłacisz za nie około 90-120 zł. Żona chodziła kiedyś co miesiąc. Do czasu, kiedy policzyła sobie, że nie mały majątek zostawia u kosmetyczki. Teraz wypatrzyła w sieci takie kombajny kosmetyczne, którymi sama możesz zrobić oczyszczanie czy masę innych zabiegów. I skłania się ku kupna takiego sprzętu, bo w dłuższej perspektywie wyjdzie to taniej i będzie mogła pozwolić sobie nawet na częstsze zabiegi. Pomyśl nad takim rozwiązaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

A próbowałaś sama oczyszczać twarz? ja zachęcona tymi poradami http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Jak-pozby%C4%87-si%C4%99-zask%C3%B3rnik%C3%B3w-Czyli-piel%C4%99gnacja-sk%C3%B3ry-z-niedoskona%C5%82o%C5%9Bciami/a28596.aspx kupiłam sobie polecany tam żel, do tego peeling i po dwóch tygodniach widzę ogromną poprawę. Postanowiłam, że jak to nie pomoże to pójdę do kosmetyczki, ale na razie nie widzę takiej konieczności :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Beautifly mam super urządzenia do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy. Mam od nich szczoteczkę soniczną i urządzenie do peelingu kawitacyjnego i odkąd to używam to mam bardzo ładnie oczyszczona twarz z wszelakich zanieczyszczeń i wcale nie musze chodzić do kosmetyczki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Znajdź coś takiego np, bo Sesderma jest ok i peelingi, zwłaszcza na wiosnę. A jak coś chcesz poprawić, to polecam jeszcze Nanopore Stylus 2 albo Zaffiro, którego opis znajdziesz tutaj. Pewnie w Łomży też gdzieś to robią, prawda?

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

Zawsze można samodzielnie kupić urządzenie kosmetyczne i tego typu zabiegi wykonywać w domu. Sprzęt tego typu można kupić w tym sklepie internetowym:
https://mimari.com.pl/pl/c/Anti-Aging-Therma-Lifting/70

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczyszczanie twarzy Łomża

A próbowaliście stosować domowych maseczek. Ostatnio są bardzo modne i łatwe w wykonaniu. Znalazłam kilka wskazówek z których można skorzystać https://drakka.pl/domowe-zabiegi-na-twarz/ Moim zdaniem warto trochę pokombinować i nie przepłacać w salonach. Oczyszczanie twarzy to zazwyczaj nić trudnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org