wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik

Witam jak w temacie. Szukam dobrego nie zbyt drogiego mechanika z Łomży i okolic . Możecie kogoś polecić ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Nie wiem czy taki istnieje. Jeśli jest dobry nie może być tani, a jeśli jest tani nie może być dobry.
Trzeba się zdecydować albo jedno, albo drugie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Pojeździj i popytaj oszustów nie brakuje,w Łomży.nie którzy h..je potrafią celowo coś popsuć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Ja wszystko rozumiem i wiem jak jest dlatego też więc piszę i pytam tutaj na forum mam nadzieję że ktoś podpowie który jest dobry i nie naciąga albo robi coś by wrócić do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Tu są tylko wymieniacze....może to możw tamto..

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Więc jak sami naprawiacie swoje fury???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Nasze się nie psują bo stoją na parkingach pod blokiiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Moje się też nie psuje... ale jak się popsuje to też szukam tego fachowca, szukam szukam i jak już go znajdę usłyszę diagnozę , potem cenę , wkurzę się i ,,,,
sam robię :) Wychodzi tak koło 100 150zł...(części...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Adam na spokojnej polecam

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Adam tam co był ten euro warsztat ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Ten Adam, to który to warsztat na Spokojnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Ja polecam mechanika Placu Niepodległosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

W którym miejscu dokładnie hrabia John ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

rog Spokojnej z Fabryczna

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Jak nazywa się mechanik by można było go jakoś znaleźć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Plac niepodległości 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Hrabia John dzięki wielkie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Na necie znalazłem paru mechaników może wypowiecie się na ich temat ??? A mianowicie
Bosch service Gosk
ECU Spec
AMPCars
Warsztat Danny\"ego
Co sądzicie o tych warsztatach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

reklamuj po jednym bo ci nie zalicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Tu nie chodzi o reklamę mi chodzi o to by znaleźć dobry warsztat jeśli się taki znajdzie to napewno będę go reklamowal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Potrzebuje na już mechanika i zawsze z nimi jest problem nie ma tak że jest i jest rzetelny i dobry powie co jest i zrobi to jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Artur Karwowski na legionów, przed BP obok budynku piekarni okruszek. Nie najtańszy ale solidny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Znam serwis ferrari, godny polecenia. Naprawiam w nim swój samochód od kilku lat i odpukać nic się z nim nie dzieje. Usterki spotykają mnie sporadycznie. W sumie teraz miałam większą naprawę, bo jakaś Pani wjechała mi w zderzak i trza było naprawić, ale poza sytuacji na które nie mam wpływu, to samochód spisuje się bardzo dobrze na drodze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Pamiętajcie, że bardzo ważną jest też odprowadzanie oleju przepracowanego ;) https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/

UJ ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Z tym usuwaniem AdBlue to ta firma po prostu zabiera od Ciebie płyn, który nie nadaje się do użytku czy jak to wygląda w praktyce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik

Niestety, nie mogę polecić konkretnego mechanika z Łomży i okolic, ale jeśli szukasz profesjonalnej obsługi mechanicznej, mogę polecić Autoexpress z Rybnika https://autoexpress.rybnik.pl/Ich dobra reputacja i pozytywne opinie mogą świadczyć o wysokiej jakości usług świadczonych przez ten warsztat. Przed podjęciem decyzji warto jednak skonsultować się z lokalnymi mieszkańcami lub sprawdzić opinie online, aby upewnić się, że spełnią Państwa oczekiwania. Życzę udanego wyboru!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org