czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Park J.P.II

Obserwuję od dłuższego czasu prace w tym parku.I jestem bardzo zaskoczona,tymi wynikami.Park wypiękniał,dużo nasadzeń roślinności.Place zabaw piękne i bezpiecznie wykonane.Mamy fontannę ,Miło jest się codziennie przespacerować.Gorzej z młodzieżą,palą papierosy i bardzo przeklinają nie zwracają uwagi,że są niedaleko dzieci i starsze osoby.Nie jest to zbyt miłe a i zwrócić im uwagę nie mam odwagi.Szanujmy ten park bo jest nasz.Chcę podziękować wszystkim pracownikom za ten ciężki wkład pracy.Naprawdę to nie jest lekka praca,doceńmy ich i poszanujmy ten park.

Maria47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Tak na prawdę to nie jestem tym parkiem zachwycony.Dużo pieniędzy zmarnowano .Chociażby spojrzeć na powykrzywiane drzewa w okolicy parkingu i nie tylko .Fontanna też mi się nie podoba.Powinno być w niej trochę roślinności,rybki kolorowe.Nawet jak by zarechotała żaba to by chyba nikomu nie przeszkadzało.A tu tylko woda.Odnośnie młodzieży to jak Im nie będziemy zwracać uwagi to będą się czuć coraz pewniej i naturalniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

No faktycznie, mogliby jakieś bajorko tam wykopać, napełniane deszczówką z górki Zawadzkiej lub coś na wzór ogrodu deszczowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Zgadzam się całkowicie z Maria47. Nasuwa się proste pytanie. Czy w Łomży nie Policji i Straży Miejskiej ,która by kontrolowała zachowanie młodzieży wieczorem i w nocy? Przecież płacimy podatki na te służby. Szkoda ,że tylko to zauważa przeciętny mieszkaniec ,a nie osoby odpowiedzialne ,którym się za to płaci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Szkoda że przez ten wymysł prezydenta reszta parków podupada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

właśnie czemu najstarszy park z tradycjami nie jest tak zadbany ? Czy dlatego ,że nie nazwany jest JPII musi byc tak zaniedbany pomimo faktu ,ze ma wielkie historyczne znaczenie?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

W parku zainstalowano na pewno za grubą kasę monitoring tylko nie wiadomo czy działa ?? czy kto ktokolwiek go nadzoruje ?? Kamery są tak ustawione że nie obejmują tego co ważne, wieczorami a szczególnie w okresie piątek-niedziela park jest barem dla nielatów. Policja i straż miejska boją się tam wejść. Jeszcze nie widziałem aby po zmierzchu był tam jakiś patrol - to chyba za straszne dla stróżów prawa z Łomży. Może niech zatrudnią jakąś firmę ochroniarską która wyśle tam emerytów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Czy park przy Al.Legionów jest gorszy i nie warto o niego zadbać?Panie prezydencie zapraszam na spacer po nim i chwilę refleksji na jednej z ławek stojącej w nim (tylko nie tej książkowej)...może wtedy zrozumie Pan,czy jest potrzeba zainteresowania się poprawą wizualną,czystości i zapachu w tym miejscu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Reszta parków go nie interesuje, bo w ten sposób nie zapisze się w historii miasta a w historycznych parkach jak gawrony/wrony srały i to srać będą, on tam nie chodzi ba nawet możliwe na wiek że one istnieją ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

reszta parków do wycinki mniej drzew mniej problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

dziki gaj dla małp i pijanych małolatów
dopieru nastanie za kilka lat,
jak krzewy i drzewa się tam rozrosną
a policji nie uświadczysz

ciekawe ile czasu do remontu wytrzyma tam ten kibel za 400 tysi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

0-22 wytrzyma tyle ile poszanuje go spoleczenstwo - na debila nie ma bata ani kary...a co do patroli , jakby sie tam często pojawiały umundurowane - to znajac nasze łomżyńskie realia zaraz byłoby biadolenie ze nie ma co robic Policja tyko parku pilnuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Re: SN4P
A gdzie sikać w Parku Ludowym?
Na Waryniaku śmietniki pozamykane, najbliższy kibel to chyba w urzędzie gminy, ale po południu też niedostępny.
Może by tam taki ładny domek też postawić, to i ludzie z cmentarza by skorzystali zamiast obszczywać garaże przy Kopernika.
______________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Ludzie. Wybraliście ich i teraz jesteście im niepotrzebni. Do następnych wyborów na ciepłe posadki. Teraz to oni was mogą pognać. Wstąp do ratusza, żeby pogadać z radnym albo jakimś kierownikiem czy prezydentem, ot tak jak do sąsiada. Kiedy wy wreszcie zmądrzejecie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org