czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chodzicie na grzyby?

Jak w temacie.Ja byłem dziś i lipa.Jak u Was?

new

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

To samo trzeba kilka dni poczekać.
Ja wybieram się w niedzielę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Praktycznie w całej Polsce trwa wysyp, ludzie zbierają pełne kosze. U nas niestety suchy koniec lata namieszał i póki co nie ma co liczyć na obfite zbiory, niestety prognozują drastyczny spadek temperatur więc mimo nawodnienia może być po sezonie jeśli chodzi o typowo jesienne grzyby :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Nie jestem grzybiarzem, ale ostatnio na łące zebrałem dwa wiadra pieczarek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Na łące gdzie została wylana gnojowica życzę smacznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Sklepowe pieczarki są hodowane na końskim łajnie więc łąkowe z gnojowicy nie są złe ;-) a tak mimochodem grzybów w okolicy Łomży brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Byłam dwa razy i efekty całkiem niezłe miałam. Ale chodziłam ze znajomym, który jest doświadczonym grzybiarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Witam .
Uważam ,że osoba kryjąca się pod nickiem \"paddingtton\" to osoba manipulująca w tym temacie ,która próbuje się tu uwiarygadniać ,a normalnie jest osobą wklejającą linki reklamowe.Najpewniej ma tyle wspólnego z Łomżą i zbieranymi tu grzybami co księżyc.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

oczywiście że troll ale najczęściej tylko podbija jakiś starszy temat a potem wkleja ze swojego drugiego konta jojoanka


Autor: paddingtton (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15-07-19 07:58
Często pojawiający się problem to dyskryminacja obcokrajowców w pracy. Jeśli ktoś z Was miałby ten problem to tutaj https://lexadvena.com/dyskryminacja-cudzoziemcow-w-pracy-gdzie-szukac-pomocy/ może szukać pomocy.


Autor: paddingtton (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 18-07-19 09:27
Jeśli będziecie zastanawiać się nad wydrukiem książki, to na stronie http://hotmoney.pl/druk-cyfrowy-ksiazek-ile-kosztuje-jakie-koszty-poniesiesz-kiedy-wydajesz-ksiazke/ znajdziecie podstawowe informacje na ten temat.


Autor: paddingtton (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07-05-19 07:58
Mi się najbardziej podobają hokery w stylu skandynawskim, widziałam sporo takich modeli na https://www.homebook.pl/produkty/hokery. Ale niestety - u mnie nie ma na tyle wysokich blatów w kuchni, bym mogła je zakupić.


Autor: paddingtton (5.174.225.---)
Data: 05-08-19 07:54
Roznoszenie ulotek to chyba najlepsza praca dla młodzieży, a jak widać na https://sprzedajemy.pl/praca/roznoszenie-ulotek ofert nie brakuje. Nie powinno być też problemu z załapaniem się na coś jeszcze w sierpniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

I tak zakończyliście temat grzybów;) A ma być ciepły weekend, więc pewnie i grzyby będą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Tak trafiają się szczególnie maślaki na obrzeżach lasu po mlodniakach ludzie koszami noszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Na rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Ja nie chodzę. To nie moje hobby. Ale gdybym chciał, to sporo maślaków mam u siebie na działce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Ja noszę wiadrami podgrzybki piękne malutkie ale to na Kurpiach 🙂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Do jasio01. Z tej tzw gnojowicy jesz chleb,bułeczki,ziemniaki itd.Także Tobie również smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

ja nie chodzę, jakoś mnie to nie rajcuje to łażenie po lesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Byłam pod koniec sierpnia na grzybach. Był taki urodzaj, że nie dało się tego zebrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

No, w końcu nie trzeba stawiać sobie za punkt honoru wyzbieranie wszystkiego. Trzeba zostawić też coś dla innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Ja chodzę tylko na kurki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Nie chodzę na grzyby.Raz byłem z bratem, ktory jest wielkim fanem zbierania grzybów i on widział co chwilę jakieś grzybki podczas gdy ja niczego nie widziałem. Szedłem pierwszy a on po mnie i on grzyby zbierał.

Poza tym nie znam się za bardzo na grzybach i bałbym sie, ze zbiorę cos czym mogę się potruć. Znam jedna osobe, która była ofiarą zatrucia grzybami tak wiec dziękuję....

Jedyne grzyby jakie mogę jeśc to
kurki
podgrzybki
oraz pieczarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

Ja uwielbiam chodzić na grzyby! Okolice Gorzowa Wielkopolskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

gorzow wielkopolski jest na drugim koncu polski, wtf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzicie na grzyby?

nie nie chodzę, ale czasem od cioci dostaje i wtedy robimy jakie sosiki : ) ja sie boje kleszczy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org