sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozwód

Dzień dobry ,

Orientuje się ktoś ile mniej więcej czeka się na pierwszą sprawę rozwodową , rozwód bez orzekania o winie , pozew z podpisem obojga małżonków ?

Dzięki bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Trzeba napisać do sędzi Anny Marii Wesołowskiej, ona wie wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Napisz do Haliny Kiepskiej. Ona co tydzień się rozwodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Ok. 1,5 miesiąca od złożenia pozwu.

??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

A tu trzeba się zwrócić do czarodzieji z ul.sezamkowej ,to będzie szybciej (tylko kasę trza mieć)...dla onego albo onego i szybko można kurialny rozwód otrzymać....z tego co wiadomo lobby gejowskie też w komży ,a możesz też napisać do Franciszka .....oraz uświadamiać i edukować lokalne społeczności...Po Watykanie krążyły od dawna informacje o księżach gejach, którzy mieli zabawiać się w specjalnych lokalach, dodawano, iż są bardzo wpływowi, silni, od nich zależy m.in. awans wielu duchownych. Teraz o tych praktykach mówi otwarcie sam Watykan i to ustami papieża Franciszka. Ale trzeba było sporo czasu, nim sprawa przebiła się wreszcie przez mur tajemnic, intryg i zakłamania – pisze „Polska The Times”.

Dziennikarz śledczy Carmelo Abbate wywołał sensację, kiedy dwa lata temu opisał imprezy gejowskie z udziałem księży z Watykanu. Duchowni mieli mieć przygodne kontakty seksualne w męskiej saunie, korzystać z „chłopców do wynajęcia” i stosować praktyki sadomasochistyczne.

Abbate przekonuje, że Benedykt XVI abdykował właśnie z powodu walki z siatką homoseksualną w Kurii Rzymskiej. Raport „Relatio” (w tłum. „Relacja”) miał wywrzeć wstrząsające wrażenie na papieżu, gdyż zawierał stwierdzenia o gejowskim lobby złożonym z wysokich dostojników kościelnych w Watykanie, którzy praktycznie poprzez szantaż załatwiają intratne posady i zlecenia swoim laickim przyjaciołom.

Istnienie „gejowskiego lobby” w Watykanie potwierdził niedawno sam papież Franciszek. – To trudna sprawa. W kurii są święci ludzie… Ale jest też zepsucie; to prawda, że jest. Mówi się o lobby gejowskim i to prawda. Też tam jest… Zobaczymy, co da się z tym zrobić – powiedział papież.

O tym, że walka z gejowskim lobby to nie przelewki powiedział ks. Paolo Farinella z Genui. Ocenił on, że papież Franciszek powinien być bardzo ostrożny, gdyż „oni (homoseksualne lobby – przyp. red.) mogą go otruć”. – On tam nie jest bezpieczny, już jest dosyć osamotniony. Ryzykuje życiem – dodał.

Organizacje gejowskie drwiły ze wzmianki papieża o lobby homoseksualnym. – To nie jest grupa, która działa w interesie społeczności gejów, tylko grupa, która jest częścią agresywnie homofobicznej struktury władzy Watykanu – powiedział Franco Grillini, prezes Gaynet.

[2013.06.21] WP.pl

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

No Antoś aleś dowalił do pieca ...a u nas ponoć same patafile...sierotki po pecowaniu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org