czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka biżuteria na ślub?

Hej, Nadciąga to wielkie wydarzenie w moim życiu, a pomijając obrączki zaczęłam zastanawiać się jakie dodatki wybrać na ślub. Przeglądam właśnie stronę i widzę, że mają bransoletki, łańcuszki, przywieszki itd.. Rodzi się pytanie, z czym nie należy przesadzać, albo wręcz unikać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Nalezy unikac reklamy produktow sklepu daleko od potencjalnych klientow po drugiej stronie Polski, bo sie nikt nie pofatyguje

Jakis link z reklama produktow firmy daleko od Lomzy zapodasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Arturpm, wklej już link reklamowy bo nie mogę się doczekać, zarób kilka srebrników i spadaj stąd.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Przepraszam, post powyżej skierowany jest do kamgrah.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Wybrałam sklep internetowy https://www.radziszewska.com/, bo mają tanio i świetną jakość wykonania :) Biżuteria z kryształkami Swarovskiego w takiej cenie? Grzech było nie kupić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

najlepiej się przejść do sklepu i sama zobaczysz co ci się podoba oraz jaką biżuterię będziesz chciała założyć na swój ślub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Moim zdaniem zdecydowanie nie warto przesadzać, bo zwykle suknia ślubna jest już dość strojna. Chyba, że suknia nie ma żadnych zdobień (co wcale nie jest takie proste do znalezienia), wtedy można pójść bardziej w kierunku widocznej biżuterii.
Łańcuszek i bransoletka to chyba taki podstawowy zestaw i jeśli będzie dopasowany do sukienki to nie będzie przesadą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Prawdziwa nie sztuczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Daj spokój z tą pandorą. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

AmeliaM trollu nikt tego badziewia nie nosi. Twoje płatne zachwyty i reklama tej bieda-firemki tego nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego jak wyglada sukienka. Jeśli jest bogato zdobiona, z falbanami, haftami to biżuteria powinna być delikatna. Natomiast jeśli jest skromna to w biżuterii cała odpowiedzialność, żeby ją uświetnić. W tym wyjątkowym dniu najczęściej zakładane są kolczyki, naszyjnik i pierścionek.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Ja kupiłam swoją u Składanków. Cena była rozsądna, podoba mi się do dziś :)
Jedynie odradzam Ci kupowanie w salonach ślubnych, mocno przepłacisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Piękne kolczyki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka biżuteria na ślub?

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem biżuterii. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z biżuterią, to polecam Wam sprawdzić stronę https://bluetopaz.com.pl . Oferta ich produktów jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org