czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Produkty bezglutenowe dla dzieci

Mam pytanie czy w Łomży jest sklep który posiada produkty bezglutenowe dla dzieci. Bądz w którym sklepie kupie np. mąkę bezglutenową (mieszankę na bazie skrobi kukurydzianej z dodatkiem mąki kukurydzianej)
by móc samej robic chlebek czy ciastka dla dziecka. Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Obok strzelnicy(przerobiona na fontanny) jest market,zapomnialem nazwy,vis a vis przedszkola.Jest bezglutenowe stoisko.
W tym budynku w piwnicy jest sklep z artykulami dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Dzodzi Ci zapewne o K1, dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Tak K1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

produkty bezglutoenowe można kupić w stokrotce ( tej przy galerii ) znajdują sie one przy stoisku z warzywami , lub też w sklepie ABC na al. legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Dziekuję za odpowiedzi, napewno wybiorę się tam i poszukam. Powiedzcie czy są tam produkty dla niemowląt i małych dzieci czy bardziej dla starszaków (typu, ciastka, batoniki itp)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

nie mam pojęcia czy sa tam produkty dla dzieci , ale jest napewno chleb , mąka , jakies batoniki , ciasteczka . Musisz się tam wybrać i sprawdzic co mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Szarłatowa Spiżarnia - sklep ze zdrową żywnością na ulicy Wyszyńskiego - w pierwszym bloku od wjazdu z ulicy Sikorskiego.
Mają spory wybór mąk, kasz, płatków, soków. Zerknij, powinnaś znaleźć coś odpowiedniego.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

szarłatowa spiżarnia jest przeniesiona na ul broniewskiego jest tam sporo produktów bezgl.w tym mąki ,ostatnio te produkty weszły również do kauflandu Od 5 lat jestem na diecie bezglutenowej i nie mam z tym problemu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Co ludzie się mają z tą dietą bezglutenową... Jaki w tym sens, poza wywalaniem pieniędzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

dran- jak byś miał celiakię to nie bredził byś o wywalaniu pieniędzy , ja nabawiłem się tego grubo po 30stce więc jeszcze i ty nie mów chop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Wiele z produktów bezglutenowych znajdziesz w internecie. Czasami znajdziesz produkty w lepszej cenie.
Jeśli chodzi o jedzonko dla dzieci to kupujemy Michasiowi produkty Humana Baby .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Biedronka ma sporo produktów bezglutenowych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ja kupuję tam kukurydziany makaron bezglutenowy i wędliny ze znaczkiem przekreślonego kłosa. W nowej gazetce, też jest trochę bezglutenowego jedzonka.
https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

W marketach są zwykle półki ze zdrową żywnością i powinnaś tam znaleźć jedzenie bezglutenowe. Sama kupuję w stokrotce i jest tam ich sporo, również maka z której można zrobic sobie chleb. Czasami problem bywa z sosami czy innymi przyprawami ale można raz na jakiś czas zrobić sobie zamówienie przez neta:
https://bezgluten.pl/sklep/115-zupki-sosy-przyprawy-bezglutenowe

W sklepie jest duży wybór produktow bezglutenowych, w tym rownież i wędliny, chleby mąki i inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Internetowy sklep bezglutek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Bardzo dużo produktów bezglutenowych można znaleźć w Auchan, wprowadzili nawet dodatkową półkę bezglutenową, warto zapoznać się z ich ofertami w gazetkach promocyjnych https://igazetka.pl/auchan i być zawsze na bieżąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Produkty bezglutenowe dla dzieci

Jeśli poszukujecie produktów bezglutenowych - zapraszamy do nas: https://centrumbio.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org