sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
500+ dla alkoholików

Czy to prawda ze od stycznia 2020 alkoholicy moga
liczyc na 500+ na walke z nałogiem?Jednak PiS to PiS
nikogo w potrzebie nie zostawia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

A co będzie trzeba spełniać żeby się załapać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Teraz to druga osoba to będzie alkoholikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Siwy ma być jeszce 500 + dla debili

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

siwy dobrze napisałeś patologia se pożyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

To sie KAWOSZ załapie.
Jak to mowia: GŁUPI TO MA ZAWSZE SZCZESCIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

No to w końcu i ja się załapię ha ha ha ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

\"Trudno to wszystko zrozumieć i zaakceptować. My z żoną mamy wyższe wykształcenie i troje dzieci. 500+ tylko na jedno, bo na pozostałe się nie należy. A nasze comiesięczne dochody daleko mają do 7 tys. Jak może dobrze funkcjonować państwo, kiedy osoby pracujące mają znacznie niższe dochody niż Ci którzy nie pracują? A tym bardziej bulwersuje fakt, że pomoc socjalna i programy socjalne opłacane są z podatków, które my odprowadzamy.\"

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Weźcie już przestańcie pierd...olic to co wyczytacie z netu. Powielacie farmazony ćwierć inteligentów takich ja wy. Wcześniej płaciliscie podatki i jakoś was nie interesowało na co szły. To takie typowe dla małych zazdrośników. A patologia piła też kiedy jeszcze nie było 500+ i jakoś było ok i nikt się nie interesował skąd mają. Mam dobrą radę dla takich jak wy kupcie sobie maść na ból dupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Tyle, że wcześniej te podatki szły na służbę zdrowia, oświatę, drogi, wojsko itp.
A teraz na 500+
I patologia korzysta najwięcej.
A to już nie jest ok, bo zniechęca do nauki i pracy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Tak tak szły aż się przelewały tak że wiecznie na wszystko brakowało. Jak to jeden minister powiedział że Polska to państwo teoretyczne CH..j **** i kamieni kupa. Tak wyglądało państwo z tych podatków o których nawet nie macie najmniejszego pojęcia na co i gdzie szły .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

i żywność, wszystko drożeje, tak ze masakra. Przez wasze 500 plus. Mam znajomą, która miała jedno dziecko. Chciała żebym jej załatwiła pracę, no ale oczywiście nie dawała rady w niej, zawsze czekała na moją pomoc. A ja jej nie pomagałam, bo uważam, że w pracy każdy powinien sobie radzić. To zrobiła sobie drugie, żeby nie pracować. Teraz już dostanie 1000 złotych. Nie wiem jak wy, ale mnie brzydzą tacy ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Więc musisz również odczuwać obrzydzenie do całego światło-yebliwego zachodu?
Bo tam od dawna takie x-plus na dzieci istnieje. I nikogo to nie dziwi jakoś.
Zgadzam się z tym że, niejedną flaszkę za owe 500-plus kupiono i się jeszcze kupi. Ale też niejedno dziecko w końcu na wakacje gdzieś może wyjechać.
Jak Tusk powiedział: - \"platforma powstała po to, aby ludziom w platformie żyło się lepiej\".
Pisowate sprawili że, również Polakom i polskim rodzinom w końcu żyje się lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Tyle ze Platforma jest raczej z tych wiertniczych
bo dobrze wierciła ludziom w portfelach,dziury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Tak odczuwam obrzydzenie do całego zachodu wszędzie, gdzie jest socjal. Człowiek, który dzieci nie chce i chce zyć normalnie, to do 500 plus dokłada się naprawdę konkretnie. Wzrost cen żywności, prądu, będzie coraz gorzej, inflacja nas zabije. Ponadto bawi mnie to, jak ludzie mówią, że jest to dobre rozwiązanie, to ja zawsze mówię, popatrzcie na Grecję, tam był socjal i datki chociażby dla tych, którzy nie spóźnili się do pracy. To jest chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

I w PRL za komuny był socjal. I wróciła komuna, i będzie powtórka z rozrywki...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

A jak ma nie być, skoro cała wierchuszka eurokołchozu pada na pysk przed pastują Marksa?
Że już o komuchu Spinellim nie wspomnę. Na grób którego popieprzają z kwiatkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Ja się cieszę z 500+-mam czworo dzieci i oboje z żoną zarabiamy niewiele ponad minimalną płacę. Te pieniądze ratują nasz budżet domowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Ale to pożyczka, będziesz musiał oddać i wtedy zaboli.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Poczekaj, niedługo inflacja sprawi, ze znowu bedzie bieda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Z tą inflacją to wszystko możliwe. I to bez względu na to, kto rządzi.
Czy peło-kakało przepuszczając miliardy z vatem, paliwem, likwidacją polskiej gospodarki, czy inną aferą.
Czy pisowate wspierając społeczeństwo plusami.
Donald Tusk rozdał 357 specjalnych emerytur po 3500 zł sztuka. I raczej wiadomo komu. Odebrał połowę zasiłku pogrzebowego, podniósł wiek emerytalny, podniósł 24 podatki, wyrównał opłaty i akcyzy do unijnych, na 4 lata przed wyznaczonym terminem.
O jego przedwyborczych bajkach nawet wspominać nie warto. Po co ludziom ciśnienie podnosić niepotrzebnie.
Toteż, skoro milionom rodzin lepiej się wiedzie dzięki owym plusom, to nie ma czego żałować. Już prawie 4 lata i być może kolejne 4 nic się nie zmieni. Zawsze to coś.
W Polsce Ukrainiec jeśli zarabia niewystarczająco, może otrzymać od państwa dodatkowe 800 zł. Za rządów platfusów coraz częściej odbierano dzieci, z byle powodu i bez powodu. Wówczas na jedno odebrane wypłacano kilka tysięcy miesięcznie.
W Niemczech utrzymanie jednego nachodźcy kosztuje miesięcznie 3500 euro. Plus raz w tygodniu, czy dwa razy w miesiącu, od państwa kupon na prostytutkę do agencji towarzyskiej. Co jest faktem.W sumie, wydano już ogromne miliardy z pieniędzy niemieckiego podatnika. Już przed rokiem, było to ponad 45 miliardów euro. A w 2017 r. coś blisko 20 miliardów.
Więc jeśli w Polsce są, a na pewno są rodziny, którym pisowskie 500-plus poprawiło warunki życia, absolutnie mi nie szkoda i żal dvpy nie ściska. Chociaż sam nie biorę.
Ani nie odczuwam żadnego obrzydzenia, jak co niektórzy. Tzw. rząd wydaje ogromne pieniądze na takie bzdety, że mózg się lasuje.
I nie wiem jaki będzie finał pisowskich tzw. rządów, jak i nie wiem jaki byłby finał pełowskich tzw. rządów. Gdyż wiem że zarówno jedni jak i drudzy, są spod znaku kundla.
Tymczasem nie jest źle, a jak będzie tego nie wiemy, ani przewidzieć nie zdołamy.
Chcecie jak u Trzaskowskiego w Warszawie? LGBT-plus i budowa hoteli dla dewiantów z pieniędzy podatnika? Bo chłopina wytyczne od bilderbergów otrzymał, gdzie niedawno był wzywany.
Wystarczy, bo można by tak całą noc. A to i tak psu na buty. Po co ludzie mają myśleć? Za nich myśli telewizor. I to jeszcze jak myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Trzeba przejść jakis test żeby zostać alkoholikiem i mieć 500+?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Nie,tylko patologiczne ryło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ dla alkoholików

Ale... czy ktokolwiek pamięta jakim celom pierwotnie miał służyć ten program? Miał zachęcać do niekontrolowanej kopulacji, by Polaków zrobiło się i ze 100 milionów. Były to pieniążki na dzieci, które jeszcze nie pojawiły się na świecie.
Niestety bardzo szybko okazało się, że to nie zadziała. Nie ma szans na uzyskanie takiej dzietności, żeby zrobiło to jakąś istotną różnicę. Mówił o tym min. poseł śp. Rafał Wójcikowski. Nie ma sensu tego powtarzać. Każdy może znaleźć w sieci jego wystąpienia. Pis też szybko się połapał, że program kopulacyjny nie ma sensu, a na pewno zamierzony efekt nie zostanie uzyskany. Były na ten temat wypowiedzi polityków z Pis, którzy to potwierdzili. Nagle rząd zmienia założenia z \"rozmnażajcie się\" na \"oby biednym dzieciom żyło się lepiej\" oraz różne wariacje na ten temat. Bynajmniej nie chodzi mi o jakieś pretensje do osób pobierających tego typu dotacje. Dla mnie osobiście byłoby to upokarzające, godziło by w moje jestestwo, czuł bym się jak ostatni ćwok, który nie potrafi zarobić pieniędzy na utrzymanie dziecka.
A gdyby tak liczyć tylko na siebie, gdyby rząd miast rozdawać inwestował te fundusze w nowe miejsca pracy? A gdyby tak jeszcze stworzył przyjazne warunki na rynku pracy? A może niższe koszty pracy, mniejsze podatki, żeby każdy chętny mógł uczciwie zarobić porządne pieniądze? Może żeby mama i tata, wujek i ciocia założyli jakąś firemkę i zarobili jakieś sensowne pieniążki? Czy ktoś w ogóle myśli jeszcze w tych kategoriach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org