piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praktyki studenckie. Przyszyły inżynier :) Gdzie?

Gdzie można odbyć w Łomży praktyki studenckie lub zgłosić aby otrzymać informację o nich?
Studia pierwszego stopnia związane z urbanistyką, wyceną nieruchomości oraz analizą środowiska. (czołowa polska uczelnia).

Jestem już po drugim roku (prawie)
Zależy mi, by faktycznie coś robić, nauczyć się, zdobyć doświadczenia oraz oczywiście móc zaliczyć praktyki, co jest (nie)stety obowiązkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praktyki studenckie. Przyszyły inżynier :) Gdzie?

Spróbuj w urzędzie miejskim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praktyki studenckie. Przyszyły inżynier :) Gdzie?

Na tej prestiżowej uczelni nie podali adresów? Biedactwo nie umie w Internecie znaleźć adresów firm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praktyki studenckie. Przyszyły inżynier :) Gdzie?

Myślę, że nigdzie nie uczą dokładnych adresów wszystkich możliwych firm w każdym możliwym mieście w Polsce z uszczegółowieniem sposobu rekrutacji w danej placówce, lecz także ilością wiedzy, jaką można wynieść z danego Urzędu w Łomży/Katowicach/Tłuszczu/ Starogardzie.
Internet to źródło często niekompletne. Znaleźć adres to jedno, uzyskać wiedzę o chęci przyjęcia na praktyki oraz stworzeniu na nich dobrych warunków do rozwoju to rzecz zupełnie inne. Tudzież po to jest forum. Pozwala zapytać społeczność i uzyskać radę, gdyż jest wielce prawdopodobne trafić na osobę z branży.

Choć wiadomo zdarzają się osoby przelewający do internetu frustrację ze swojego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org