czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
El fryz

Witam serdecznie,
Czy wie ktoś z Państwa co się z stało w salonie EL FRYZ, że wszystkie fryzjerki p. Agata, p. Gosia zostały zwolnione? I czy ktoś wie gdzie aktualnie te Panie pracują ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

Z tego co wiem to same odeszły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

Witam serdecznie naszych wspaniałych byłych klientów . Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego na przeciwko starego szpitala ul.Mari Cure składowskiej 6. Agata i Magda do zobaczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

Witam, tu znalazłam kontakt do Pani Gosi :)

https://aleo.com/pl/firma/uslugi-fryzjerskie-malgos-malgorzata-wajda-matwica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

dlaczego byłych ? Zmieniło się jedynie miejsce. Człowiek nie przywiązuje się do zakładu tylko do konkretnego fryzjera/fryzjerki. A czy przejadę tu czy tam to nie jest problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

Pani Agata i Pani Magda pracują teraz w warunkach takich jak powinny:)Atmosfera w El Fryzie dla mnie jako klientki była nie do zniesienia Tzn.chodzi mi o to ,że siedząc na fotelu jako klientka nie podobało mi sie to ,że pan mąż Pani szefowej \"wpadał\"i krzyczał (nie zważając ,że jest klientka) Ciesze się ,że Panie zdecydowały się na pracę w normalnych warunkach.
Przecież każda z nas jak wybiera się na \"relax\" do fryzjera to chce ,spędzić czas jak najlepiej....A z tego co wiem Pani A. i Pani M. bardzo pragną aby klienci byli MEGA zadowoleni dlatego postanowiły zadbać o miło atmosferę na \"własną rękę\"
Trzymam kciuki za Panią Magdę i Panią Agatę .
Życzę dla nich mnóstwa klientów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

Dziękuję za informację :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: El fryz

ILE ZARABIA EUROPOSEL
ODPOWIEDZ PONIZEJ
https://innpoland.pl/151955,cena-zostania-europoslem-to-2-mln-zlotych

*.*

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org