piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szmaragdowa nowe bloki

Orientuje się ktoś może ile kosztuje m2 w nowo powstających blokach ul Szmaragdowa? Nie mogę się dodzwonić do developera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Znajomy kupowal od developera i płacił 4300 za m2. W bloku który się buduje lub ma zacząć się budować

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Nie kupować złodzieje zawyżają cenę ,Kupisz dużo taniej tylko popytaj.spoldzielna ma taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Turbo prz sadzasz z cenami . Turbo przepłacił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

sierpień 2018 3900 za metr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Teraz poniżej 4 tysięcy za metr to używane i prawie zawsze do sporego remontu i taniej raczej nie będzie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Szmaragdowa15 cena 4350 za m2 zostało 8 mieszkań z 60. Najlepsze ma mieszkania i ceny. Terminy dotrzymane i co najważniejsze nie ma dopłaty do ceny przy odbiorze tak jak to ma miejsce gdzie indziej. Poza tym czynsz nie jest wysoki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Czy Ty człowieku wiesz co ty piszesz f16? Kupiłem mieszkanie od spółdzielni zapisujac się ponad dwa lata temu i płaciłem za metr 3640 zł i teraz mieszkam na swoim. U developera można się targowac ale logiczne że nikt nie zejdzie z ceny o 800 zł za metr! Wiem ile płaciłem i wiem po ile teraz chodzą nowe mieszkania. Spółdzielnia jest lepsza pod każdym wzgledem , oni kasy nie wezmą i nie uciekną A z developerem to różnie bywa. A Pan f16 niech lepiej się nie udziela skoro pisze takie głupoty. Taki cwany to może mu za darmo ktoś da. Pozdrawiam

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Turbodymoman szczerze śmieszy mnie to co napisałeś. Developer weźmie pieniądze i się zwinie, no gratuluje pomysłowości patrząc na całe osiedle, które postawił i się zwinął. Dewelopera tez można sprawdzić pod względem tego jak wyglada jego sytuacja tylko ludzie tego nie robią. Z tego co wiem, nasz developer stawia bloki ze środków własnych a to już świadczy o tym ze ma płynność finansowa. Poza tym pieniądze płaci się w transzach. Pokaz mi gdzie dziś kupię od spółdzielni mieszkanie za mniej niż 4000 zł za metr?
W grudniu podpisałam umowę z cena 3900 zł za metr, wiem ze dziś w kolejnym bloki cena wynosi tak jak ktoś inny wyżej napisał 4350 zł
Co do czynszu, mieszkam w 50 m mieszkaniu od dewelopera. Czynsz z woda, zaliczka na ogrzewanie i innymi usługami wynosi 350 zł. Za prąd płace około 120 zł (wszystko w domu jest na prąd włącznie z płyta indukcyjna). Z ogrzewania miałam nieduży zwrot. Nie dopłacam. Sam goły czynsz to 1,80 zł za metr. Rachunek prostu. Powiedz mi, drogi forumowiczu, w której spółdzielni czynsz za taki metraż wynosi 90 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Ceny kosmos ,a h.j olać te bloki można do. Pobudować A tą kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

F16 jak mi załatwisz działkę ekipę i wykończenie domu za ta kasę to podpisuje z tobą umowę jutro i daje ci polowe do ręki teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

kaśka ... Co do czynszu ma zużycie i koszt prądu, o którym piszesz? Czy w Twoim czynszu jest składka na fundusz remontowy ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Wszystko włącznie ze sprzątaniem klatek i winda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Kaśka2. Dom o powierzchni mieszkania wychodzi taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

W bloku 4300 za metr??? Trzeba być jebniętym w dekiel. Postawienie domu 120 metrów powierzchni użytkowej to 260 tyś. Właśnie jestem w trakcie ukończenia. Już mi firma wykonuje szpachlowania i malowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szmaragdowa nowe bloki

Baron jeden woli córkę drugi teściowa. Używanie określenia jebniety w dekiel to duża przesada. Dolicz sobie całe wykończenie, ogrodzenie, bramę, kostkę itd. Zreszta mnie to nie interesuje bo nie mam czasu na to by przy tym domu orać dla kilku miesięcy grilowanie. Ale to moje prywatne zdanie, są miłośnicy domów jak i mieszkań i tyle. Porównujemy ceny na dziś i tyle w temacie.
Może dla kogoś kto posiada działkę to 260 tysięcy ale dla mnie by mieszkać w mieście i nie być taksówka dla moich dzieci to koszt już 400 tys biorąc pod uwagę zakup działki. Do tego ogrodzenie, brama, kostka i wykończenie minimum stówa. Zrobiło się nagle 550 zł o jakies 150 drożej niż duże mieszkanie z wykończeniem. Metraż mniejszy owszem ale na co kogo stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org